RBrDatumMesecNazivDrzava-GradKategorijaSportska granaOrganizator
103.AprilPrvenstvo VojvodineKonkursjunioriRVANJEKonkurs
210.AprilPrvenstvo VojvodineKonkurskadetiRVANJEKonkurs
317.AprilPrvenstvo VojvodineKonkurspioniriRVANJEKonkurs
424.AprilPrvenstvo VojvodineKonkurssenioriRVANJEKonkurs
521.MajMemorijalni turnir "Darko Nišavić"SRB-ZrenjaninsenioriRVANJERvački klub "Proleter"
626.JunMemorijalni turnir "Refik Memišević"SRB-SuboticasenioriRVANJERvački klub "Spartak"
708.-14.JanuarZimska karate školaSRB-Apatinviše kategorijaKARATEKSV
808.-14.JanuarZimske karate pripremeSRB-Apatinviše kategorijaKARATEKSV
909.JanuarSudijski seminarSRB-ApatinsudijeKARATEKSV
1009.JanuarPolaganje za majstorska zvanjaSRB-Apatinviše kategorijaKARATEKSV
1109.JanuarTrenerski i sudijski seminarSRB-Apatintreneri i sudijeKARATEKSV
1227.FebruarPrvenstvo za poletarce, pionire i nadeSRB-Sremviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
1328.FebruarPrvenstvo za poletarce, pionire i nadeSRB-Južna Bačkaviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
1406.MartPrvenstvo za poletarce, pionire i nadeSRB-Severna Bačkaviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
1507.MartPrvenstvo za poletarce, pionire i nadeSRB-Južni Banatviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
1613.MartPrvenstvo za poletarce, pionire i nadeSRB-Severni Banatviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
1720.MartSeniorsko prvenstvo VojvodineSRBsenioriKARATEKSV-Konkurs
1820.MartStudentsko prvenstvo VojvodineSRBstudentiKARATEKSV-Konkurs
1903.AprilPrvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nadeSRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
2004.AprilPrva Vojvođanska karate ligaSRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
2111-12.AprilZlatni pojas Čačka - kadeti, juniori i senioriSRB-Čačakviše kategorijaKARATEKFS
2217-18.AprilZlatni pojas Čačka - poletarci, pioniri i nadeSRB-Čačakviše kategorijaKARATEKFS
2315.MajKup Podunavskih zemaljaSRB-Novi Sadviše kategorijaKARATEKSV, KFS
2416.MajNovi Sad OPENSRB-Novi Sadviše kategorijaKARATEKSV, KSNS
2516.MajKup Vojvodine za kadete, juniore i senioreSRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
2605.JunDan karatea u Vojvodini EKO KARATESRBviše kategorijaKARATEKSV, KFS
2709-15.JulLetnja karate školaSRB-Apatinviše kategorijaKARATEKSV
2809-15.JulLetnje karate pripremeSRB-Apatinviše kategorijaKARATEKSV
2910.JulTrenerski i sudijski seminar i licenciranjeSRB-Apatintreneri i sudijeKARATEKSV
3007-25.SeptembarRegistracija klubova, takmičara, trenera, sudija,SRB-Novi SadregistracijaKARATEKSV
3118.SeptembarSavetovanje sudija i treneraSRB-Novi Sadtreneri i sudijeKARATEKSV
3209-10.OktobarBeogradski pobednikSRB-Beogradviše kategorijaKARATEKFS
3316.OktobarKup Vojvodine za poletarce, pionire i nadeSRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
3406.NovembarŠkolsko prvenstvo VojvodineSRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
3506.NovembarPrvenstvo Vojvodine za seniore u apsolutnoj kat.SRBsenioriKARATEKSV-Konkurs
3627.NovembarPrvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. sen.SRBviše kategorijaKARATEKSV-Konkurs
3704.DecembarNaučno-stručni simpozijum NAUKA I KARATE U SPORTUSRB-Novi SadsimpozijumKARATEKSV
3809-17.JanuarPripreme gimnastičarki mlađih kategorijaSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
3924.JanuarTest fizičke pripreme gimnastičara svih kategorijaSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4004-07.MartFIG Svetski KupCAN-MontrealsenioriGIMNASTIKAGSS
4115-21.MartPripreme gimnastičara za učešće na PE (Birmingem)SRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4215-21.MartPripreme gimnastičarki za učešće na PE (Birmingem)SRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4312-14.MartFIG Svetski KupGER-KotbussenioriGIMNASTIKAGSS
4422-24.MartFIG Svetski KupCAT-DohasenioriGIMNASTIKAGSS
4502-04.AprilVikend trening takmičara svih kategorijaSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4610-11.AprilFIG Svetski KupFRA-ParizsenioriGIMNASTIKAGSS
4721-25.AprilEvropsko Prvenstvo MSGGBR-Birmingemviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4828.04-02.05.AprilEvropsko Prvenstvo ŽSGGBR-Birmingemviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
4914-16.MajDKMT Kup 1. kolo MSGHUN-Kiškunhalašviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
5014-15.MajFIG Svetski KupRUS-MoskvasenioriGIMNASTIKAGSS
5129.MajPrvenstvo Vojvodine MSG i ŽSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
5223.MajGimnastička Liga Vojvodine C program 1. kolo ŽSGSRB-Sremska Mitrovicaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
5322.MajKup Srbije 1. kolo apsolutna kategorija MSG i ŽSGSRB-Kostolacviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
5412.JunGimnastička Liga Vojvodine 1. kolo "C Program" MSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
5524.AprilGimnastička Liga Vojvodine 1. kolo ŽSGSRB-Suboticaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
5622.MajGimnastička Liga Srbije 1. kolo MSGSRB-Nišviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
5722.MajGimnastička Liga Srbije 1. kolo ŽSGSRB-Nišviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
5804-06.JunPrvenstvo Republike SrbijeSRB-Kostolacviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
5914-16.MajDKMT Kup 1. kolo ŽSGROM-Devaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
6018-20.JunFIG Svetski KupPOR-PortosenioriGIMNASTIKAGSS
6119.JunGimnastika za sve Novi Sad 2010.SRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
6224-31.JulPripreme takmičara GSV MSG i ŽSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
6328-29.JulTrenerski seminar: Fizička priprema gimnastičarkiSRB-Novi SadtreneriGIMNASTIKAGSV
6428-29.JulTrenerski seminar: Fizička priprema gimnastičaraSRB-Novi SadtreneriGIMNASTIKAGSV
6501-08.AvgustUEG Kamp - TiraneaITA-Tiraneaviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
6622-29.AvgustPripreme gimnastičara GSSSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
6722-29.AvgustPripreme gimnastičarki GSSSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
6804.SeptembarInternacionalni turnir "Šiška 2010" ŽSGSLO-Ljubljanaviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
6911.SeptembarIzborno za Int. turnir "Bitola 2010" MSG i ŽSGSRB-Novi SadkadetiGIMNASTIKAGSS, GSV
7011-12.SeptembarFIG Svetski KupBEL-GentsenioriGIMNASTIKAGSS
7218-19.SeptembarTromeč: Srbija-Slovenija-MakedonijaSRB-NiškadetiGIMNASTIKAGSS
7322-25.SeptembarFIG Svetski KupCEH-OstravasenioriGIMNASTIKAGSS
7425-26.SeptembarInternacionalni turnir "Bitola 2010" MSG i ŽSGMAC-BitolakadetiGIMNASTIKAGSS
7523.OktobarGimnastička Liga Vojvodine 2. kolo MSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
7625.SeptembarGimnastička Liga Vojvodine 2. kolo ŽSGSRB-Suboticaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
7816.OktobarGimnastička Liga Vojvodine C program 2. kolo ŽSGSRB-Sremska Mitrovicaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
7917.OktobarKup Gradova C program ŽSGSRB-Sentaviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
8017-24.OktobarSvetsko PrvenstvoNED-RoterdamsenioriGIMNASTIKAGSS
8230.OktobarKup Gradova C program ŽSGSRB-somborviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
8303-08.NovembarFIG Svetski KupCRO-OsijeksenioriGIMNASTIKAGSS
8427.NovembarGimnastička Liga Srbije 2. kolo MSG + finaleSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
8520-21.NovembarGimnastička Liga Srbije 2. kolo ŽSG + finaleSRB-Kostolacviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
8612-14.NovembarFIG Svetski KupGER-ŠtutgartsenioriGIMNASTIKAGSS
8719-21.DecembarDKMT Kup 3. kolo MSG i ŽSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
8818-21.NovembarFIG Svetski KupGBR-GlazgovsenioriGIMNASTIKAGSS
8903-05.DecembarMeđunarodni turnir FUTURE KupAUT-Lincviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
9020.NovembarKup Srbije 2. kolo apsolutna kategorija MSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
9103-05.DecembarMeđunarodni turnir TULIT PETERHUN-Kiškunhalašviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
9204.DecembarKup Gradova C program ŽSGSRB-Zrenjaninviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
9518.DecembarTrofej Beograda MSG i ŽSGSRB-Beogradviše kategorijaGIMNASTIKAGSS
9617.Januar10. Pavlasov memorijalSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
9724.Januar9. Svetosavski uspon na Gudurički vrhSRB-Vršački bregviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
9814.Februar11. Ultra freshSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
9901.MartKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Suboticaviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10007.Mart15. susret planinara u čast Dana ženaSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10109.AprilKup "Vršac"SRB-Vršački bregviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10216.AprilKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Kikindaviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10309.Maj33. planinarski maraton na Fruškoj goriSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10416.Maj7. memorijal Radivoj KovačevićSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10517.MajKup "Fruška gora"SRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10623.MajKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10730.Maj6. Dositejevi daniSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10813.Jun18. susret planinara na Carskoj bariSRB-Carska baraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
10921.JunVidovdanski KupSRB-Deliblatska peščaraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11011.Jul13. noćni uspon na krov VojvodineSRB-Vršački bregviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11114.Avgust13. Simonovićevi daniSRB-Kupusina, Somborviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11228.Avgust12. Dunavske čarolijeSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11320.9.'2.11.2010.SeptembarAnapurna 4 2010NEPALviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11406.SeptembarKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Kikindaviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11512.Septembar7. Bukovački maratonSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11618.SeptembarKup MilenijumSRB-Vršački bregviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11726.Septembar25. jesenji uspon na Gudurički vrhSRB-Vršački bregviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11802.OktobarKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Suboticaviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
11909.Oktobar36. Palićki susretSRB-Palićviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
12018.OktobarKup Novog SadaSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
12124.OktobarKup Vojvodine u sportskom penjanjuSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
122Oktobar28. izložba planinarske fotografijeSRB-Bačka TopolaizložbaPLANINARSTVOPSSV
12307.Novembar30. noćni maršSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
12408.NovembarKup PančevaSRB-Pančevoviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
12515.Novembar2. godišnjica akcije Pešačimo u prirodiSRB-Fruška goraviše kategorijaPLANINARSTVOPSSV
12608-18.JanuarZimske pripremeSRB-Ivanjicaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
12713-14.FebruarSeminar i polaganje za sudijeSRB-Novi SadsudijeSPORTSKI PLESVPS
12827-28.FebruarTurnir lige AP VojvodineSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
12927-28.FebruarPrvenstvo Vojvodine u standardnim plesovimaSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13006-07.MartDržavno prvenstvo u standardnim plesovimaSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESPSS, VPS
13119-21.MartIDSF internacional Subotica Open 2010SRB-Suboticaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13219-21.MartSeminar i polaganje za trenere i sudijeSRB-Novi Sadtreneri i sudijeSPORTSKI PLESVPS
13317-18.AprilTurnir lige AP VojvodineSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13417-18.AprilPrvenstvo Vojvodine u latino plesovimaSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13505-06.JunTurnir lige AP VojvodineSRB-Bačka Topolaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13605-06.JunKvalifikacioni turnir za državno prvenstvoSRB-Bačka Topolaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13704-14.AvgustLetnje pripremeSRB-Ivanjicaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13815-25.AvgustKamp za najbolje takmičare AP VojvodineSRB-Kanjižaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
13928-29.AvgustSeminar i polaganje za sudijeSRB-Novi SadsudijeSPORTSKI PLESVPS
14030-31.AvgustSeminar i polaganje za instruktoreSRB-Novi SadinstruktoriSPORTSKI PLESVPS
14123-24.OktobarTurnir lige AP VojvodineSRB-Novi Sadviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
14211-12.DecembarTurnir lige AP VojvodineSRB-Kanjižaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
14311-12.DecembarPrvenstvo Vojvodine u svih 10 plesovaSRB-Kanjižaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
14411-12.DecembarKvalifikacioni turnir za državno prvenstvoSRB-Kanjižaviše kategorijaSPORTSKI PLESVPS
14511-12.DecembarKup Srbije u standardnim i latino plesovimaSRB-Kanjižaviše kategorijaSPORTSKI PLESPSS, VPS
14620.FebruarPrvenstvo Vojvodine (FUL KONTAKT,pioniri, juniori)SRB-Beočinviše kategorijaKIK BOKSKBSV
14710.AprilPrvenstvo Vojvodine (FUL KONTAKT,kadeti,seniori)SRB-Rumaviše kategorijaKIK BOKSKBSV
14815.MajPrvenstvo Vojvodine (LOU KIK,kadeti,seniori)SRB-Novi Sadviše kategorijaKIK BOKSKBSV
14916.MajTrenerski seminarSRB-Novi SadtreneriKIK BOKSKBSV
15019.JunPrvenstvo Vojvodine (K-1,pioniri,juniori)SRB-Futogviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15106-12.JulKamp nadaSRB-Letenkaviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15218.JulMeđunarodni turnir (kadeti, juniori)SRB-Odžaciviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15318.SeptembarPrvenstvo Vojvodine (LOU KIK,pioniri,juniori)SRB-Suboticaviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15409.OktobarPrvenstvo Vojvodine (K-1,kadeti,seniori)SRB-Vrbasviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15520.NovembarMeđunarodni turnir - Novi SadSRB-Novi SadsenioriKIK BOKSKBSV
15627.NovembarMeđunarodni turnir (juniori, seniori)SRB-Rumaviše kategorijaKIK BOKSKBSV
15721.FebruarRedovna godišnja skupština savezaSRB-RumaskupštinaSAVATESAVATE SV
15807.MartSudijski seminar u savateuSRB-RumasudijeSAVATESAVATE SV
15928.MartPrvenstvo Vojvodine combat (pion.,kad.,jun.sen.)SRB-Rumaviše kategorijaSAVATESAVATE SV
16023.MajTrenerski seminar u savateu i sednica Uprav.odboraSRB-RumatreneriSAVATESAVATE SV
16105.SeptembarPrvenstvo Vojvodine (ASO SAVATE,kadeti,seniori)SRB-Rumaviše kategorijaSAVATESAVATE SV
16208.05.-06.JunVikend pripreme za Evropsko prvenstvo (KOMBAT SAV)SRB-Rumaviše kategorijaSAVATESAVATE SV
16402.08.-06.SeptembarVikend pripreme za Svetsko prvenstvo (ASAUT SAV)SRB-Vrdnik,Rumaviše kategorijaSAVATESAVATE SV
16510.OktobarPrvenstvo Vojvodine (ASO SAVATE,pioniri,juniori)SRB-Rumaviše kategorijaSAVATESAVATE SV
16706-21.FebruarZimske pripreme za sve uzrasne kategorijeMNE-Igaloviše kategorijaTRIATLONVTU
16827.MartSeminar treneraSRB-Novi SadtreneriTRIATLONVTU
16910.AprilPrvenstvo Vojvodine (DUATLON)SRB-Novi Sadviše kategorijaTRIATLONVTU
17015.MajSudijski seminarSRB-PančevosudijeTRIATLONVTU
17116.MajPrvenstvo Vojvodine za mlađe kategorije (DUATLON)SRB-Pančevoviše kategorijaTRIATLONT.K.Tamiš
17206.JunKup Vojvodine (TRIATLON)SRB-Pančevoviše kategorijaTRIATLONT.K.Tamiš
17320.JunOtvoreno prvenstvo Vojvodine (TRIATLON)SRB-Novi Sadviše kategorijaTRIATLONT.K.Dynamic
17425.JulRegionalni CETT kup (TRIATLON)SRB-Sivac, Mali Staparviše kategorijaTRIATLONT.K.Dynamic
17508.AvgustKup Vojvodine (TRIATLON)SRB-Apatinviše kategorijaTRIATLONT.K.Dynamic
17616-22.AvgustLetnji kamp za mlađe kategorijeSRB-Begečviše kategorijaTRIATLONT.K.Dynamic
17722.AvgustVojvođansko prvenstvo za ml. kategorije (TRIATLON)SRB-Begečviše kategorijaTRIATLONT.K.Dynamic
178JunMeđunarodni turnir - kup ZrenjaninaSRB-ZrenjaninjunioriBEJZBOLBSV
17908-14.JanuarZimska džiu džicu školaSRB-Apatinviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18008-14.JanuarZimske džiu džicu pripremeSRB-Apatinviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18109.JanuarPolaganje za sudijska i majstorska zvanjaSRB-Apatintreneri i sudijeDŽIU DŽICUJJSV
18209.JanuarSudijski seminar, licenciranje sudija i treneraSRB-Apatintreneri i sudijeDŽIU DŽICUJJSV
18302-27.FebruarRegistracija klubova, takmičara, trenera, sudijaSRBregistracijaDŽIU DŽICUJJSV
18421.MartPrvenstvo Vojvodine za seniore, kadete i poletarceSRB-Konkursviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18504.AprilPrvenstvo Vojvodine za juniore, nade i pionireSRB-Konkursviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18617.AprilMeđunarodni turnir "Novi Sad OPEN 2010"SRB-Novi Sadviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18729-31.MajEvropsko prvenstvo za kadete i junioreAUT-Bečviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18809-15.AvgustLetnja džiu džicu školaSRB-Apatinviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
18909-15.AvgustLetnje džiu džicu pripremeSRB-Apatinviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
19019.SeptembarKup VojvodineSRB-Konkursviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
19124-25.SeptembarBalkansko prvenstvoBIH-Banja Lukaviše kategorijaDŽIU DŽICUJJBF
19216.OktobarSlovenia OPENSLO-Dobovaviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
19317.OktobarBest womenSRB-Novi Sadviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
19414.NovembarBalkan Open 2010SRB-Konkursviše kategorijaDŽIU DŽICUJJSV
195NovembarSvetsko prvenstvoRUS-St. PetersburgsenioriDŽIU DŽICUJJSV
19612.DecembarSavetovanje trenera i sudijaSRBtreneri i sudijeDŽIU DŽICUJJSV
19709-10.JanuarPolufinale prvenstva Vojvodine za juniore-keSRB-VojvodinajunioriODBOJKAOSV
19816.JanuarFinale prvenstva Vojvodine za juniore-keSRB-BečejjunioriODBOJKAOSV
19916-17.JanuarI stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinjeSRB-VojvodinekadetiODBOJKAOSV
20023-24.JanuarII stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinjeSRB-VojvodinakadetiODBOJKAOSV
20130-31.JanuarIII stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinjeSRB-VojvodinakadetiODBOJKAOSV
20206-07.FebruarPolufinale prvenstva Vojvodine za kadete-kinjeSRB-VojvodinakadetiODBOJKAOSV
20313.FebruarFinale prvenstva Vojvodine za kadete-kinjeSRB-VojvodinakadetiODBOJKAOSV
20420-21.FebruarX kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
20527-28.FebruarXI kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
20606-07.MartXII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
20713-14.MartČetvrtfinale prvenstva Vojvodine za pionire-keSRB-VojvodinapioniriODBOJKAOSV
20820-21.MartXIII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
20927-28.MartPolufinale prvenstva Vojvodine za pionire-keSRB-VojvodinapioniriODBOJKAOSV
21027-28.MartXIII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21103.AprilFinale prvenstva Vojvodine za pionire-keSRB-BečejpioniriODBOJKAOSV
21203-04.AprilXV kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21310-11.AprilXVI kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21417-18.AprilXVII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21524-25.AprilXVIII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21615-16.MajKvalifikacije za popunu II lige grupa "SEVER"SRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
21719.JunI smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"SRB-Bečejviše kategorijaODBOJKAOSV
21826.JunII smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"SRB-Bečejviše kategorijaODBOJKAOSV
21903.JulTrenerski seminarSRB-BečejtreneriODBOJKAOSV
22003-10.JulIII smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"SRB-Bečejviše kategorijaODBOJKAOSV
22110-17.JulIV smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"SRB-Bečejviše kategorijaODBOJKAOSV
22231.07-29.AvgustBEACH VOLLEYSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
22311-12.SeptembarI kolo Kup A Srbije na teritoriji AP VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSS, OSV
22418-19.SeptembarII kolo Kup A Srbije na teritoriji AP VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSS, OSV
22525-26.SeptembarIII kolo Kup A Srbije na teritoriji AP VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSS, OSV
22625-26.SeptembarSTREET VOLLEYSRB-Novi Sadviše kategorijaODBOJKAOSV
22702-03.OktobarIV kolo Kup A Srbije na teritoriji AP VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSS, OSV
22816-17.OktobarI kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
22923-24.OktobarII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23030-31.OktobarIII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23106-07.NovembarIV kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23213-14.NovembarV kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23320-21.NovembarVI kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23427-28.NovembarVII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23504-05.DecembarVIII kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23611-12.DecembarIX kolo redovnog ligaškog takmičenjaSRB-Vojvodinaviše kategorijaODBOJKAOSV
23726.DecembarDODELA 43. SPARTAKOVE NAGRADESRB- Novi Sadviše kategorijaSAVEZSSV
23810-20.JanuarRevija mini rukometaSRB-Kisačviše kategorijaRUKOMETRSV
23910-26.JanuarOtvoreno juniorsko prvenstvo VojvodineSRB-KonkursjunioriRUKOMETRSV-Konkurs
24015-25.JanuarProširena sednica UO RSVSRB-Novi Sadupravni odborRUKOMETRSV
24115-30.JanuarSusreti reprezentacija Vojvodine i R. SrpskeSRB-VrbaskadetiRUKOMETRSV
24215-30.JanuarPripreme reprezentacije VojvodineSRB-VrbaskadetiRUKOMETRSV
24315-30.JanuarSavetovanje organizatora takmičenja i treneraSRB-TemerintreneriRUKOMETRSV
24415-30.JanuarZimske lige i turniri klubova Super i 1. ligeSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
24516-21.JanuarUtakmica reprezentacije Srbija-Crna GoraSRB-Novi SadsenioriRUKOMETRSS
24601-15.FebruarSeminari i testiranja sudija Super i 1. ligeSRB-VojvodinasudijeRUKOMETRSV
24701-15.FebruarZimske lige i turniri klubova 2. i Voj. ligaSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
24801-20.FebruarSednice UO Liga - analiza jesenjih takmičenjaSRB-Vojvodinaupravni odborRUKOMETRSV
24901-20.FebruarPočetak 2. polusezone takmičenja kadetaSRB-VojvodinakadetiRUKOMETRSV
25010-20.FebruarSeminari i testiranja sudija 2. i Voj. ligaSRB-VojvodinasudijeRUKOMETRSV
25110-20.FebruarRevija mini rukometaSRB-Vrbasviše kategorijaRUKOMETRSV
25210-20.FebruarSeminar-savetovanje Direktora ligaSRB-Novi SadseminarRUKOMETRSV
25310-25.FebruarPočetak takmičenja Super i 1. ligeSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
25410-25.FebruarPočetak 2. polusezone takmičenja pioniraSRB-VojvodinapioniriRUKOMETRSV
25510-25.FebruarPočetak 2. polusezone takmičenja pionirkiSRB-VojvodinapioniriRUKOMETRSV
25610-28.FebruarPočetak 2. polusezone takmičenja kadetkinjaSRB-VojvodinakadetiRUKOMETRSV
25715-25.FebruarPočetak takmičenja u 2. RLS-SeverSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
25820-28.FebruarTurnir veterana RSVSLO-IzolaveteraniRUKOMETRSV
25920-28.FebruarSednica UO RSVSRB-Pančevoupravni odborRUKOMETRSV
26001-03.MartPočetak takmičenja u 1. RL VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
26101-03.MartTradicionalni TV turnir "DDOR 2010"SRB-Rumaviše kategorijaRUKOMETRSV
26201-10.MartRadna skupština RSVSRB-Novi SadskupštinaRUKOMETRSV
26301-28.MartPočetak takmičenja ml. pionira u regijamaSRB-Vojvodinaml. pioniriRUKOMETRSV
26408.MartMemorijalni turnir "Bojan Živanović"SRB-Inđijaviše kategorijaRUKOMETRSV
26510-15.MartAktivnosti povodom organizacije EURO 2012SRB-VršacorganizacijaRUKOMETRSS, RSV
26610-20.MartTurnir veterana RSVSRB-Novi SadveteraniRUKOMETRSV
26710-20.MartRevija mini rukometaSRB-Bačka Palankaviše kategorijaRUKOMETRSV
26810-25.MartSeminar treneraSRB-Novi SadtreneriRUKOMETRSV
26928.03.FebruarOtvoreno prvenstvo Vojvodine (statička apnea)SRB-Vršac, KPA " Bela Crkva"više kategorijaRONJENJESPAV
27022.-26.03MartMeđunarodni festival podvodnog filma i fotografijeSRB- Pančevo, KPA "Pančevo"festivalRONJENJESPAV
27124.04AprilOtvoreno prvenstvo Vojvodine (dinamička apnea)SRB- Subotica, KPA "SPARTAK "više kategorijaRONJENJESPAV
27318.04.AprilPrvenstvo Vojvodine (podvodne veštine)SRB- DPA "Sombor", Somborviše kategorijaRONJENJESPAV
274JunPrvenstvo Voj. (pl. perajima) -Vidovdanski maratonSRB-Bela Crkva, KPA "Bela Crkvviše kategorijaRONJENJESPAV
276NovembarSavetovanje trenera, instruktora i drugoSRB-SuboticatreneriRONJENJESPAV
277DecembarSeminar o bezbednosti u ronjenjuSRB-Bela CrkvaseminarRONJENJESPAV
27808-12.JanuarPlivački kamp za mlađe kategorije M:97-98, Ž:95-96SRB-Suboticaviše kategorijaPLIVANJEPSV
27927.Februar1. kolo Prvenstva Vojvodine (mali bazeni 25 m)SRB-Kikindaviše kategorijaPLIVANJEPSV
28006.Mart2. kolo Prvenstva Vojvodine (mali bazeni 25 m)SRB-Vojvodinaviše kategorijaPLIVANJEPSV
28117. - 20. maja 2010MajTestiranje u Pokrajinskom zavodu za sportSRB-Novi SadomladinciPLIVANJEPSV
282MartSeminar za plivačke trenereSRB-Novi SadtreneriPLIVANJEPSV
283MartSeminar za plivačke sudijeSRB-Novi SadsudijePLIVANJEPSV
28420. -23.majMajVikend pripreme za COMEN kupSrbija, Kikinda12 godinaPLIVANJEPSV
28505.Jul3. kolo Prvenstva Vojvodine (veliki bazeni 50 m)SRB Suboticaviše kategorijaPLIVANJEPSV
286JunPlivački kamp za mlađe kategorijeSRBviše kategorijaPLIVANJEPSV
287JunVikend pripreme za Evropsko prvenstvoFINjunioriPLIVANJEPSS, PSV
28812.Jul4. kolo Prvenstva Vojvodine (veliki bazeni 50 m)SRB-Suboticaviše kategorijaPLIVANJEPSV
289OktobarPripreme vrhunskih plivačaSRBviše kategorijaPLIVANJEPSV
290NovembarSeminar za plivačke trenereSRB-Novi SadtreneriPLIVANJEPSV
291NovembarTestiranje u Pokrajinskom zavodu za sportSRB-Novi SadtestiranjePLIVANJEPSV
292NovembarMeđunarodni miting "Novi Sad 2010"SRB-Novi Sadviše kategorijaPLIVANJEPK "Vojvodina"
293NovembarMeđunarodni miting "Novi Sad 2010"SRB-Pančevoviše kategorijaPLIVANJEPK "Dinamo"
294NovembarMeđunarodni miting "Novi Sad 2010"SRB-Zrenjaninviše kategorijaPLIVANJEPK "Proleter"
29501-10.April1/4 finala takmičenja u KUP-u RRSSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSS, RSV
29601-15.AprilSeminar i polaganje ispita za nove sudijeSRB-VrbassudijeRUKOMETRSV
29701-30.AprilTakmičenja u pionirskim ligama VojvodineSRB-VojvodinapioniriRUKOMETRSV
29801-30.AprilNastavak takmičenja u svim ligama VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
29910-15.AprilAktivnosti povodom organizacije EURO 2012SRB-Novi SadorganizacijaRUKOMETRSS, RSV
30010-20.AprilRevija mini rukometaSRB-Jabukaviše kategorijaRUKOMETRSV
30115-25.AprilSusret pionirskih selekcija Temišvar-VojvodinaROM-TemišvarpioniriRUKOMETRSV
30215-30.AprilProširena sednica UO RSVSRB-Novi Sadupravni odborRUKOMETRSV
30315-30.April1/2 finala takmičenja u KUP-u RRSSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSS, RSV
30420-30.AprilTurnir veterana RSVMNE-TivatveteraniRUKOMETRSV
30521.AprilPrijateljska utakmica m.reprezent. Srbija-MađarskaSRB-ZrenjaninsenioriRUKOMETRSS, RSV
30601-30.MajZavršna takmičenja u pionirskim ligama VojvodineSRB-VojvodinapioniriRUKOMETRSV
30701-30.MajPrvenstva-liga takmičenja u svim ligamaSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
30801-30.MajUčešće u turnirima mladih kategorija RSSSRBviše kategorijaRUKOMETRSS, RSV
30901-30.MajFinale KUP-a RSSSRBviše kategorijaRUKOMETRSS, RSV
31010-15.MajAktivnosti povodom organizacije EURO 2012SRB-BeogradorganizacijaRUKOMETRSS, RSV
31110-20.MajOtvoreno prvenstvo Vojvodine M-ŽSRB-VojvodinajunioriRUKOMETRSV
31210-20.MajRevija mini rukometaSRB-Jaša Tomićviše kategorijaRUKOMETRSV
31310-25.MajPrvenstvo veteranaSRBveteraniRUKOMETRSS, RSV
31415-30.MajStručni savet - škola mini rukometaSRB-Novi SadseminarRUKOMETRSV
31520-30.MajTurnir veterana RSVSRB-Vrnjačka BanjaveteraniRUKOMETRSV
31620-30.MajSednica UO RSVSRB-Somborupravni odborRUKOMETRSV
31701-20.JunZavršna takmičenja mladih kategorijaSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
31801-30.JunPripreme za školu mini rukometaSRB-Adaviše kategorijaRUKOMETRSV
31910-20.JunRevija mini rukometaSRB-Kikindaviše kategorijaRUKOMETRSV
32010-20.JunZavršnica Prvenstva Vojvodine za kadeteSRB-VojvodinakadetiRUKOMETRSV
32115-25.JunMeđunarodni turnir pionirskih reprezentacijaSRB-CrvenkapioniriRUKOMETRSV
32215-25.JunUsavršavanje i edukacija treneraSRB-Novi SadtreneriRUKOMETRSV
32315-30.JunSednice UO svih ligaSRB-Vojvodinaupravni odborRUKOMETRSV
32415-30.JunSednica UO RSVSRB-Novi Sadupravni odborRUKOMETRSV
32515-30.JunZavršetak liga na teritoriji RSVSRB-Vojvodinaviše kategorijaRUKOMETRSV
32620-30.JunTurnir veterana RSVSRB-KladanjveteraniRUKOMETRSV
32720-30.JunSusret kadetskih reprezentacija Vojvodina-R.SrpskaBIH-Banja LukakadetiRUKOMETRSV
32820-30.JunPripreme kadetskih reprezentacijaSRB-ZrenjaninkadetiRUKOMETRSV
32908.MajI kolo Vojvođanske ligeSRB-Čenejviše kategorijaKONJIČKI SPORTKSV
33008.MajKajakaški Kup Novog SadaSRB-Novi Sadviše kategorijaKAJAK-KANUKajak kanu klub "Liman"
331MartPojedinačno prvenstvo VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaBOKSBSV
332JulKampSRBviše kategorijaBOKSBSV
333Septembar"Vojvođanska zlatna rukavica"SRB-Vojvodinasve kategorijeBOKSBSV
334OktobarMemorijal "Živorad Rajšić"SRB-Vojvodinaviše kategorijaBOKSBSV
335OktobarMemorijal "Dušan Božanić"SRB-Vojvodinaviše kategorijaBOKSBSV
33613-14.MartSrpska fudbalska liga-VojvodinaSRB-VojvodinasenioriFUDBALFSV
33709.MajKup APV pioniriSRB-SentapioniriATLETIKASAK Senta
33816.JunDržavno PrvenstvoSRB-Novi Sadviše kategorijaAEROBIK
33901.JunSuve pripremeSRB-Kopaonikviše kategorijaHOKEJ NA LEDU, KLIZANJESavez za hokej i klizanje Voj.
34027.JanuarSvetosavski turnirSRB-Novi SadkadetiŠAHŠSV
34128.NovembarKup Srbije 2. kolo apsolutna kategorija ŽSGSRB-Novi Sadviše kategorijaGIMNASTIKAGSS, GSV
34215.FebruarKup VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaVATERPOLOVSV
34326-27.JunPrvenstvo VojvodineSRB-Vojvodinasve kategorijeRIBOLOVRSV
34405.JunOPEN Novog SadaSRB-Novi Sad10 godinaTENISTK Novi Sad 2002
34512.JunOPEN MeridianaSRB-Novi Sad10 godinaTENISTK Meridiana
34626.JunOPEN PalićaSRB-Palić10 godinaTENISTK Palić 1878
34703.JulDani Mike AntićaSRB-Mokrin10 godinaTENISTK Mokrin
34817.JulOPEN VršcaSRB-Vršac10 godinaTENISTK Vršac
34924.JulOPEN SenteSRB-Senta10 godinaTENISTK Senta
35031.JulOPEN SremaSRB-Sremska Mitrovica10 godinaTENISTK Zmaj
35114.AvgustOPEN BanataSRB-Zrenjanin10 godinaTENISTK Galeb 1890
35221.AvgustOPEN VršcaSRB-Vršac10 godinaTENISOTK Polet
35328.AvgustOPEN SuboticeSRB-Subotica10 godinaTENISTK Spartak
35404.SeptembarOPEN Novog SadaSRB-Novi Sad10 godinaTENISTK Elite
35518.SeptembarOPEN DunavaSRB-Novi Sad10 godinaTENISTK Vojvodina
35625.SeptembarOPEN Bačke TopoleSRB-Bačka Topola10 godinaTENISTK Topola
35709.OktobarMASTERSSRB-Subotica10 godinaTENISTK Spartak
35819.JunOPEN PančevaSRB-Pančevo12 godinaTENISTK Dinamo
35910.JulDani Mike AntićaSRB-Mokrin12 godinaTENISTK Mokrin
36024.JulOPEN KikindeSRB-Kikinda12 godinaTENISTK Kikinda
36131.JulOPEN PančevaSRB-Pančevo12 godinaTENISTK Pančevo
36207.AvgustOPEN Bačke TopoleSRB-Bačka Topola12 godinaTENISTK Topola
36321.AvgustOPEN Novog SadaSRB-Novi Sad12 godinaTENISTK Elite
36428.AvgustOPEN SremaSRB-Sremska Mitrovica12 godinaTENISTK Zmaj
36511.SeptembarOPEN VojvodineSRB-Novi Sad12 godinaTENISTK Vojvodina
36602.OktobarOPEN PalićaSRB-Palić12 godinaTENISTK Palić 1878
36716.OktobarOPEN SomboraSRB-Sombor12 godinaTENISTK ŽAK
36805.JunOPEN Tisa BečejSRB-Bečej14 godinaTENISTK Tisa-Bečej
36912.JunOPEN KikindeSRB-Kikinda14 godinaTENISTK Kikinda
37026.JunOPEN RumeSRB-Ruma14 godinaTENISTK Vest Gem
37126.JunOPEN SirmiumSRB-Sremska Mitrovica14 godinaTENISTK Sirmium
37203.JulOPEN PančevaSRB-Pančevo14 godinaTENISTK Pančevo
37317.JulMemorijal Ivana BalažaSRB-Zrenjanin14 godinaTENISTK Galeb 1890
37431.JulOPEN ŠidaSRB-Šid14 godinaTENISTK Spin
37531.JulOPEN Tisa BečejSRB- Bečej14 godinaTENISTK Tisa-Bečej
37614.AvgustOPEN SenteSRB-Senta14 godinaTENISTK Senta
37704.SeptembarOPEN PančevaSRB-Pančevo14 godinaTENISTK Dinamo
37825.SeptembarOPEN Novog SadaSRB-Novi Sad14 godinaTENISTK Novi Sad 2002
37909.OktobarOPEN SremaSRB-Sremska Mitrovica14 godinaTENISTK Zmaj
38019.JunOPEN ZrenjaninaSRB-Zrenjanin16 godinaTENISTK Galeb 1890
38110.JulOPEN SuboticeSRB-Subotica16 godinaTENISTK Spartak
38224.JulOPEN MeridianaSRB-Novi Sad16 godinaTENISTK Meridiana
38307.AvgustOPEN ASSRB-Novi Sad16 godinaTENISTK AS
38428.AvgustOPEN SomboraSRB-Sombor16 godinaTENISTK ŽAK
38518.SeptembarOPEN KikindeSRB-Kikinda16 godinaTENISTK Kikinda
38602.OktobarOPEN VršcaSRB-Vršac16 godinaTENISOTK Polet
38716.OktobarOPEN Tisa BečejSRB-Bečej16 godinaTENISTK Tisa-Bečej
388JanuarZimska škola treninga JSVSRB-VojvodinatreneriDŽUDOJSV
389FebruarSeminar za sudije i trenereSRB-Vojvodinatreneri i sudijeDŽUDOJSV
390MartPrvenstvo Vojvodine za poletarce/poletarkeSRB-VojvodinapoletarciDŽUDOJSV
391MartPrvenstvo Vojvodine za mlađe pionire/pionirkeSRB-Vojvodinaml. pioniriDŽUDOJSV
392AprilPrvenstvo Vojvodine za starije pionire/pionirkeSRB-Vojvodinast. pioniriDŽUDOJSV
39323.MajPrvenstvo Vojvodine za mlađe seonire/seniorke (23)SRB-Vojvodinaml. senioriDŽUDOJSV
394JunPrvenstvo Vojvodine za seonire/seniorke (23)SRB-VojvodinasenioriDŽUDOJSV
395JulLetnja škola treninga JSVSRB-VojvodinatreneriDŽUDOJSV
396AvgustKamp JSVSRB-Vojvodinasve kategorijeDŽUDOJSV
397SeptembarKup Vojvodine - mem.turnir "S.Mihajlović Draža"SRB-Vojvodinasve kategorijeDŽUDOJSV
398SeptembarEkipno prvenstvo Vojvodine - ligaSRB-Vojvodinasve kategorijeDŽUDOJSV
39923-30.Avgust12th World Universities Futsal ChampionshipSRB-Novi SadstudentiUNIVERZITETSKI SPORTUSSNS
40029.MajPrvenstvo VojvodineSRB-Kikindasve kategorijeKUNG FU-VU ŠUKVSV,KBS Kikinda
40122.05.-19.JunPojedinačno prvenstvo Vojvodine (volo)SRB-Vojvodinasve kategorijeBOĆANJEBSV
40222.05.-19.JunPojedinačno prvenstvo Vojvodine (rafa)SRB-VojvodinasenioriBOĆANJEBSV
40329.MajPrvenstvo SrbijeSRB-Beočinml. senioriDŽUDOJK "Cement", JSS
40529MajSTREETBALL 3na3SRB-Novi SadškolarciKOŠARKAKSV
40626.MajINFORMACIONI SISTEM KSVSRB-Novi SadseminarKOŠARKAKSV
40709.JunPokrajinsko prvenstvo u košarciSRB-Novi SadomladinciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
40812.-13.JunPrvenstvo Vojvodine standradnim MK oružjemSRB-Novi SadsenioriSTRELJAŠTVOSD "Novi Sad 1790"
40912.-13.JunPrvenstvo Vojvodine standradnim MK oružjemSRB-Novi SadseniorkeSTRELJAŠTVOSD "Novi Sad 1790"
41027.MartDržavno prvenstvo za senioreSRB-BorsenioriSAMBOSSS
41109.MajTrofej Novog sada u maču za senioreSRB-Novi SadsenioriMAČEVANJEMK SOKO- NOVI SAD
41227.MartDržavno prvenstvoSRB-BorseniorkeSAMBOSSS
41309.MajTrofej Novog sada u maču za senioreSRB-Novi SadseniorkeMAČEVANJEMK SOKO- NOVI SAD
41420-21.NovembarOtvoreno prvenstvo Novog SadaSRB-Novi SadsenioriBADMINTONBK Novi Sad
41613-17.MajEvropsko prvenstvoBelorusija-MinsksenioriSAMBOSambo federacija Belorusije
41713-17.MajEvropsko prvenstvoBelorusija-MinskseniorkeSAMBOSambo federacija Belorusije
41820-21.NovembarOtvoreno prvenstvo Novog SadaSRB-Novi SadseniorkeBADMINTONBK Novi Sad
41922.MajTROFEJ SAJAMSKIH GRADOVASRB-Novi SadjunioriBICIKLIZAMBK "Velo" i BSV
42027.FebruarPokrajinsko prvenstvo invalida Vojvodine u pikaduSRB-Vrbassve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
42119.MartPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u kuglanjuSRB-Novi Sadsve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
42217.AprilPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u streljaštvuSRB-Novi Sadsve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
42322.MajPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u atleticiSRB-Novi Sadsve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
42419.JunPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u sp. ribolovuSRB-Bela Crkvasve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
42903.JulPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u v. kugliSRB-Stara Pazovasve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
43018.SeptembarPokrajinsko prvenstvo inv. Voj. u sedećoj odbojciSRB-Kikindasve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
43109.OktobarPokrajinsko prvenstvo invalida Vojvodine u šahuSRB-Vrbassve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
43223.OktobarPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u plivanjuSRB-Novi Sadsve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
43320.NovembarPokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u st. tenisuSRB-Novi Sadsve kategorijeSPORT OSOBA SA INVALIDITETOMSSI Vojvodine
43427.MajPokrajinsko prvenstvo u košarciSRB - Sremska MitrovicapionirkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
43531.MajPokrajinsko prvenstvo u malom fudbaluSRB - SuboticapionirkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
43631.MajPokrajinsko prvenstvo u malom fudbaluSRB - SuboticapioniriŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
43731.MajPokrajinsko prvenstvo u malom fudbaluSRB - SuboticaomladinciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
43801.JunPokrajinsko prvenstvo u odbojciSRB - SuboticaomladinciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
43901.JunPokrajinsko prvenstvo u odbojciSRB - Suboticamlade devojkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44002.JunPokrajinsko prvenstvo u rukometuSRB - VrbaspioniriŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44102.JunPokrajinsko prvenstvo u rukometuSRB - CrvenkaomladinciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44203.JunPokrajinsko prvenstvo u rukometuSRB - Kikindamlade devojkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44304.JunPokrajinsko prvenstvo u malim olimpijskim igramaSRB - ZrenjaninškolarciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44407.JunPokrajinsko prvenstvo u košarciSRB - PančevopioniriŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44508.JunPokrajinsko prvenstvo u odbojciSRB - ZrenjaninpionirkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44608.JunPokrajinsko prvenstvo u odbojciSRB - ZrenjaninpioniriŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44709.JunPokrajinsko prvenstvo u košarciSRB -Novi SadomladinciŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44809.JunPokrajinsko prvenstvo u rukometuSRB - ZrenjaninpionirkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
44910.JunPokrajinsko prvenstvo u košarciSRB - Kovinmlade devojkeŠKOLSKI SPORTSavez za školski sport APV
45111-15.FebruarFestival mladihSRB-VrbasfestivalŠAHŠSV
45201-31.MartObnova registracije klubova i prelazni rokSRB-VojvodinaregistracijaŠAHŠSV
45328.MartSeniorski kup Vojvodine (kvalifikacije)SRB-VojvodinasenioriŠAHŠSV
45429.04-02.05.MajFinale kupa VojvodineSRB-VrbassenioriŠAHŠSV
45516.MajPočetak takmičenja u ligama VojvodineSRB-Vojvodinasve kategorijeŠAHŠSV
45615 - 30.JunDrugi rok za prelazak igračaSRB-Vojvodinasve kategorijeŠAHŠSV
45727.Jun15. Vidovdanski kup (ekipno prvenstvo Vojvodine)SRB-Kaćsve kategorijeŠAHŠSV
45801 - 07.JulPrvenstvo Vojvodine za žene (omladinke i seniorke)SRB-Novi Banovciviše kategorijaŠAHŠSV
45901 - 07.JulOmladinsko prvenstvo VojvodineSRB-Novi BanovciomladinciŠAHŠSV
460JulMeđunarodni VM turnir "Stara Pazova 2010"SRB-Stara Pazovaviše kategorijaŠAHŠK Stara Pazova
46117 - 24.Jul14. festival "Senćanska bitka"SRB-Sentasve kategorijeŠAHŠK Senta
46225 - 31.JulMeđunarodno otvoreno prvenstvo VojvodineSRB-Novi Sadviše kategorijaŠAHŠSV
46325 - 31.JulPolufinale SrbijeSRB-Novi Sadviše kategorijaŠAHŠSV
46425 - 31.Jul62. seniorsko prvenstvo VojvodineSRB-Novi SadsenioriŠAHŠSV
46501.AvgustZavršetak 62. seniorskog prvenstva VojvodineSRB-Novi SadsenioriŠAHŠSV
46601.AvgustZavršetak međunar. otvorenog prvenstva VojvodineSRB-Novi Sadviše kategorijaŠAHŠSV
46701.AvgustPolufinale Srbije - završetakSRB-Novi Sadviše kategorijaŠAHŠSV
46805.SeptembarNastavak takmičenja u ligama VojvodineSRB-Vojvodinaviše kategorijaŠAHŠSV
46902OktobarGimnastička Liga Vojvodine 1. kolo MSGSuboticaviše kategorijaGIMNASTIKAGSV
47010 - 17.OktobarII liga Srbije grupa VojvodinaSrbija Somborsve kategorijeŠAHŠSV
47114 - 17.Oktobar16. otvoreno ekipno prvenstvo Vojvodine za ženeSrbija Somborsve kategorijeŠAHŠSV