IZVOZ PODATAKA (Izaberite željeni format podataka i kliknite na odgovarajući link!):


RBr Datum Mesec Naziv Drzava Grad Kategorija Sportska Grana Organizator
1
03.
April
Prvenstvo Vojvodine
Konkurs
juniori
RVANJE
Konkurs
2
10.
April
Prvenstvo Vojvodine
Konkurs
kadeti
RVANJE
Konkurs
3
17.
April
Prvenstvo Vojvodine
Konkurs
pioniri
RVANJE
Konkurs
4
24.
April
Prvenstvo Vojvodine
Konkurs
seniori
RVANJE
Konkurs
5
21.
Maj
Memorijalni turnir "Darko Nišavić"
SRB-Zrenjanin
seniori
RVANJE
Rvački klub "Proleter"
6
26.
Jun
Memorijalni turnir "Refik Memišević"
SRB-Subotica
seniori
RVANJE
Rvački klub "Spartak"
7
08.-14.
Januar
Zimska karate škola
SRB-Apatin
više kategorija
KARATE
KSV
8
08.-14.
Januar
Zimske karate pripreme
SRB-Apatin
više kategorija
KARATE
KSV
9
09.
Januar
Sudijski seminar
SRB-Apatin
sudije
KARATE
KSV
10
09.
Januar
Polaganje za majstorska zvanja
SRB-Apatin
više kategorija
KARATE
KSV
11
09.
Januar
Trenerski i sudijski seminar
SRB-Apatin
treneri i sudije
KARATE
KSV
12
27.
Februar
Prvenstvo za poletarce, pionire i nade
SRB-Srem
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
13
28.
Februar
Prvenstvo za poletarce, pionire i nade
SRB-Južna Bačka
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
14
06.
Mart
Prvenstvo za poletarce, pionire i nade
SRB-Severna Bačka
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
15
07.
Mart
Prvenstvo za poletarce, pionire i nade
SRB-Južni Banat
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
16
13.
Mart
Prvenstvo za poletarce, pionire i nade
SRB-Severni Banat
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
17
20.
Mart
Seniorsko prvenstvo Vojvodine
SRB
seniori
KARATE
KSV-Konkurs
18
20.
Mart
Studentsko prvenstvo Vojvodine
SRB
studenti
KARATE
KSV-Konkurs
19
03.
April
Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
20
04.
April
Prva Vojvođanska karate liga
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
21
11-12.
April
Zlatni pojas Čačka - kadeti, juniori i seniori
SRB-Čačak
više kategorija
KARATE
KFS
22
17-18.
April
Zlatni pojas Čačka - poletarci, pioniri i nade
SRB-Čačak
više kategorija
KARATE
KFS
23
15.
Maj
Kup Podunavskih zemalja
SRB-Novi Sad
više kategorija
KARATE
KSV, KFS
24
16.
Maj
Novi Sad OPEN
SRB-Novi Sad
više kategorija
KARATE
KSV, KSNS
25
16.
Maj
Kup Vojvodine za kadete, juniore i seniore
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
26
05.
Jun
Dan karatea u Vojvodini EKO KARATE
SRB
više kategorija
KARATE
KSV, KFS
27
09-15.
Jul
Letnja karate škola
SRB-Apatin
više kategorija
KARATE
KSV
28
09-15.
Jul
Letnje karate pripreme
SRB-Apatin
više kategorija
KARATE
KSV
29
10.
Jul
Trenerski i sudijski seminar i licenciranje
SRB-Apatin
treneri i sudije
KARATE
KSV
30
07-25.
Septembar
Registracija klubova, takmičara, trenera, sudija,
SRB-Novi Sad
registracija
KARATE
KSV
31
18.
Septembar
Savetovanje sudija i trenera
SRB-Novi Sad
treneri i sudije
KARATE
KSV
32
09-10.
Oktobar
Beogradski pobednik
SRB-Beograd
više kategorija
KARATE
KFS
33
16.
Oktobar
Kup Vojvodine za poletarce, pionire i nade
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
34
06.
Novembar
Školsko prvenstvo Vojvodine
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
35
06.
Novembar
Prvenstvo Vojvodine za seniore u apsolutnoj kat.
SRB
seniori
KARATE
KSV-Konkurs
36
27.
Novembar
Prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i ml. sen.
SRB
više kategorija
KARATE
KSV-Konkurs
37
04.
Decembar
Naučno-stručni simpozijum NAUKA I KARATE U SPORTU
SRB-Novi Sad
simpozijum
KARATE
KSV
38
09-17.
Januar
Pripreme gimnastičarki mlađih kategorija
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
39
24.
Januar
Test fizičke pripreme gimnastičara svih kategorija
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
40
04-07.
Mart
FIG Svetski Kup
CAN-Montreal
seniori
GIMNASTIKA
GSS
41
15-21.
Mart
Pripreme gimnastičara za učešće na PE (Birmingem)
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
42
15-21.
Mart
Pripreme gimnastičarki za učešće na PE (Birmingem)
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
43
12-14.
Mart
FIG Svetski Kup
GER-Kotbus
seniori
GIMNASTIKA
GSS
44
22-24.
Mart
FIG Svetski Kup
CAT-Doha
seniori
GIMNASTIKA
GSS
45
02-04.
April
Vikend trening takmičara svih kategorija
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
46
10-11.
April
FIG Svetski Kup
FRA-Pariz
seniori
GIMNASTIKA
GSS
47
21-25.
April
Evropsko Prvenstvo MSG
GBR-Birmingem
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
48
28.04-02.05.
April
Evropsko Prvenstvo ŽSG
GBR-Birmingem
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
49
14-16.
Maj
DKMT Kup 1. kolo MSG
HUN-Kiškunhalaš
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
50
14-15.
Maj
FIG Svetski Kup
RUS-Moskva
seniori
GIMNASTIKA
GSS
51
29.
Maj
Prvenstvo Vojvodine MSG i ŽSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
52
23.
Maj
Gimnastička Liga Vojvodine C program 1. kolo ŽSG
SRB-Sremska Mitrovica
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
53
22.
Maj
Kup Srbije 1. kolo apsolutna kategorija MSG i ŽSG
SRB-Kostolac
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
54
12.
Jun
Gimnastička Liga Vojvodine 1. kolo "C Program" MSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
55
24.
April
Gimnastička Liga Vojvodine 1. kolo ŽSG
SRB-Subotica
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
56
22.
Maj
Gimnastička Liga Srbije 1. kolo MSG
SRB-Niš
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
57
22.
Maj
Gimnastička Liga Srbije 1. kolo ŽSG
SRB-Niš
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
58
04-06.
Jun
Prvenstvo Republike Srbije
SRB-Kostolac
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
59
14-16.
Maj
DKMT Kup 1. kolo ŽSG
ROM-Deva
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
60
18-20.
Jun
FIG Svetski Kup
POR-Porto
seniori
GIMNASTIKA
GSS
61
19.
Jun
Gimnastika za sve Novi Sad 2010.
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
62
24-31.
Jul
Pripreme takmičara GSV MSG i ŽSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
63
28-29.
Jul
Trenerski seminar: Fizička priprema gimnastičarki
SRB-Novi Sad
treneri
GIMNASTIKA
GSV
64
28-29.
Jul
Trenerski seminar: Fizička priprema gimnastičara
SRB-Novi Sad
treneri
GIMNASTIKA
GSV
65
01-08.
Avgust
UEG Kamp - Tiranea
ITA-Tiranea
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
66
22-29.
Avgust
Pripreme gimnastičara GSS
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
67
22-29.
Avgust
Pripreme gimnastičarki GSS
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
68
04.
Septembar
Internacionalni turnir "Šiška 2010" ŽSG
SLO-Ljubljana
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
69
11.
Septembar
Izborno za Int. turnir "Bitola 2010" MSG i ŽSG
SRB-Novi Sad
kadeti
GIMNASTIKA
GSS, GSV
70
11-12.
Septembar
FIG Svetski Kup
BEL-Gent
seniori
GIMNASTIKA
GSS
72
18-19.
Septembar
Tromeč: Srbija-Slovenija-Makedonija
SRB-Niš
kadeti
GIMNASTIKA
GSS
73
22-25.
Septembar
FIG Svetski Kup
CEH-Ostrava
seniori
GIMNASTIKA
GSS
74
25-26.
Septembar
Internacionalni turnir "Bitola 2010" MSG i ŽSG
MAC-Bitola
kadeti
GIMNASTIKA
GSS
75
23.
Oktobar
Gimnastička Liga Vojvodine 2. kolo MSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
76
25.
Septembar
Gimnastička Liga Vojvodine 2. kolo ŽSG
SRB-Subotica
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
78
16.
Oktobar
Gimnastička Liga Vojvodine C program 2. kolo ŽSG
SRB-Sremska Mitrovica
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
79
17.
Oktobar
Kup Gradova C program ŽSG
SRB-Senta
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
80
17-24.
Oktobar
Svetsko Prvenstvo
NED-Roterdam
seniori
GIMNASTIKA
GSS
82
30.
Oktobar
Kup Gradova C program ŽSG
SRB-sombor
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
83
03-08.
Novembar
FIG Svetski Kup
CRO-Osijek
seniori
GIMNASTIKA
GSS
84
27.
Novembar
Gimnastička Liga Srbije 2. kolo MSG + finale
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
85
20-21.
Novembar
Gimnastička Liga Srbije 2. kolo ŽSG + finale
SRB-Kostolac
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
86
12-14.
Novembar
FIG Svetski Kup
GER-Štutgart
seniori
GIMNASTIKA
GSS
87
19-21.
Decembar
DKMT Kup 3. kolo MSG i ŽSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
88
18-21.
Novembar
FIG Svetski Kup
GBR-Glazgov
seniori
GIMNASTIKA
GSS
89
03-05.
Decembar
Međunarodni turnir FUTURE Kup
AUT-Linc
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
90
20.
Novembar
Kup Srbije 2. kolo apsolutna kategorija MSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
91
03-05.
Decembar
Međunarodni turnir TULIT PETER
HUN-Kiškunhalaš
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
92
04.
Decembar
Kup Gradova C program ŽSG
SRB-Zrenjanin
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
95
18.
Decembar
Trofej Beograda MSG i ŽSG
SRB-Beograd
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS
96
17.
Januar
10. Pavlasov memorijal
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
97
24.
Januar
9. Svetosavski uspon na Gudurički vrh
SRB-Vršački breg
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
98
14.
Februar
11. Ultra fresh
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
99
01.
Mart
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Subotica
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
100
07.
Mart
15. susret planinara u čast Dana žena
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
101
09.
April
Kup "Vršac"
SRB-Vršački breg
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
102
16.
April
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Kikinda
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
103
09.
Maj
33. planinarski maraton na Fruškoj gori
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
104
16.
Maj
7. memorijal Radivoj Kovačević
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
105
17.
Maj
Kup "Fruška gora"
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
106
23.
Maj
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
107
30.
Maj
6. Dositejevi dani
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
108
13.
Jun
18. susret planinara na Carskoj bari
SRB-Carska bara
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
109
21.
Jun
Vidovdanski Kup
SRB-Deliblatska peščara
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
110
11.
Jul
13. noćni uspon na krov Vojvodine
SRB-Vršački breg
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
111
14.
Avgust
13. Simonovićevi dani
SRB-Kupusina, Sombor
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
112
28.
Avgust
12. Dunavske čarolije
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
113
20.9.'2.11.2010.
Septembar
Anapurna 4 2010
NEPAL
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
114
06.
Septembar
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Kikinda
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
115
12.
Septembar
7. Bukovački maraton
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
116
18.
Septembar
Kup Milenijum
SRB-Vršački breg
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
117
26.
Septembar
25. jesenji uspon na Gudurički vrh
SRB-Vršački breg
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
118
02.
Oktobar
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Subotica
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
119
09.
Oktobar
36. Palićki susret
SRB-Palić
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
120
18.
Oktobar
Kup Novog Sada
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
121
24.
Oktobar
Kup Vojvodine u sportskom penjanju
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
122
 
Oktobar
28. izložba planinarske fotografije
SRB-Bačka Topola
izložba
PLANINARSTVO
PSSV
123
07.
Novembar
30. noćni marš
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
124
08.
Novembar
Kup Pančeva
SRB-Pančevo
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
125
15.
Novembar
2. godišnjica akcije Pešačimo u prirodi
SRB-Fruška gora
više kategorija
PLANINARSTVO
PSSV
126
08-18.
Januar
Zimske pripreme
SRB-Ivanjica
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
127
13-14.
Februar
Seminar i polaganje za sudije
SRB-Novi Sad
sudije
SPORTSKI PLES
VPS
128
27-28.
Februar
Turnir lige AP Vojvodine
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
129
27-28.
Februar
Prvenstvo Vojvodine u standardnim plesovima
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
130
06-07.
Mart
Državno prvenstvo u standardnim plesovima
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
PSS, VPS
131
19-21.
Mart
IDSF internacional Subotica Open 2010
SRB-Subotica
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
132
19-21.
Mart
Seminar i polaganje za trenere i sudije
SRB-Novi Sad
treneri i sudije
SPORTSKI PLES
VPS
133
17-18.
April
Turnir lige AP Vojvodine
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
134
17-18.
April
Prvenstvo Vojvodine u latino plesovima
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
135
05-06.
Jun
Turnir lige AP Vojvodine
SRB-Bačka Topola
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
136
05-06.
Jun
Kvalifikacioni turnir za državno prvenstvo
SRB-Bačka Topola
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
137
04-14.
Avgust
Letnje pripreme
SRB-Ivanjica
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
138
15-25.
Avgust
Kamp za najbolje takmičare AP Vojvodine
SRB-Kanjiža
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
139
28-29.
Avgust
Seminar i polaganje za sudije
SRB-Novi Sad
sudije
SPORTSKI PLES
VPS
140
30-31.
Avgust
Seminar i polaganje za instruktore
SRB-Novi Sad
instruktori
SPORTSKI PLES
VPS
141
23-24.
Oktobar
Turnir lige AP Vojvodine
SRB-Novi Sad
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
142
11-12.
Decembar
Turnir lige AP Vojvodine
SRB-Kanjiža
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
143
11-12.
Decembar
Prvenstvo Vojvodine u svih 10 plesova
SRB-Kanjiža
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
144
11-12.
Decembar
Kvalifikacioni turnir za državno prvenstvo
SRB-Kanjiža
više kategorija
SPORTSKI PLES
VPS
145
11-12.
Decembar
Kup Srbije u standardnim i latino plesovima
SRB-Kanjiža
više kategorija
SPORTSKI PLES
PSS, VPS
146
20.
Februar
Prvenstvo Vojvodine (FUL KONTAKT,pioniri, juniori)
SRB-Beočin
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
147
10.
April
Prvenstvo Vojvodine (FUL KONTAKT,kadeti,seniori)
SRB-Ruma
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
148
15.
Maj
Prvenstvo Vojvodine (LOU KIK,kadeti,seniori)
SRB-Novi Sad
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
149
16.
Maj
Trenerski seminar
SRB-Novi Sad
treneri
KIK BOKS
KBSV
150
19.
Jun
Prvenstvo Vojvodine (K-1,pioniri,juniori)
SRB-Futog
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
151
06-12.
Jul
Kamp nada
SRB-Letenka
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
152
18.
Jul
Međunarodni turnir (kadeti, juniori)
SRB-Odžaci
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
153
18.
Septembar
Prvenstvo Vojvodine (LOU KIK,pioniri,juniori)
SRB-Subotica
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
154
09.
Oktobar
Prvenstvo Vojvodine (K-1,kadeti,seniori)
SRB-Vrbas
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
155
20.
Novembar
Međunarodni turnir - Novi Sad
SRB-Novi Sad
seniori
KIK BOKS
KBSV
156
27.
Novembar
Međunarodni turnir (juniori, seniori)
SRB-Ruma
više kategorija
KIK BOKS
KBSV
157
21.
Februar
Redovna godišnja skupština saveza
SRB-Ruma
skupština
SAVATE
SAVATE SV
158
07.
Mart
Sudijski seminar u savateu
SRB-Ruma
sudije
SAVATE
SAVATE SV
159
28.
Mart
Prvenstvo Vojvodine combat (pion.,kad.,jun.sen.)
SRB-Ruma
više kategorija
SAVATE
SAVATE SV
160
23.
Maj
Trenerski seminar u savateu i sednica Uprav.odbora
SRB-Ruma
treneri
SAVATE
SAVATE SV
161
05.
Septembar
Prvenstvo Vojvodine (ASO SAVATE,kadeti,seniori)
SRB-Ruma
više kategorija
SAVATE
SAVATE SV
162
08.05.-06.
Jun
Vikend pripreme za Evropsko prvenstvo (KOMBAT SAV)
SRB-Ruma
više kategorija
SAVATE
SAVATE SV
164
02.08.-06.
Septembar
Vikend pripreme za Svetsko prvenstvo (ASAUT SAV)
SRB-Vrdnik,Ruma
više kategorija
SAVATE
SAVATE SV
165
10.
Oktobar
Prvenstvo Vojvodine (ASO SAVATE,pioniri,juniori)
SRB-Ruma
više kategorija
SAVATE
SAVATE SV
167
06-21.
Februar
Zimske pripreme za sve uzrasne kategorije
MNE-Igalo
više kategorija
TRIATLON
VTU
168
27.
Mart
Seminar trenera
SRB-Novi Sad
treneri
TRIATLON
VTU
169
10.
April
Prvenstvo Vojvodine (DUATLON)
SRB-Novi Sad
više kategorija
TRIATLON
VTU
170
15.
Maj
Sudijski seminar
SRB-Pančevo
sudije
TRIATLON
VTU
171
16.
Maj
Prvenstvo Vojvodine za mlađe kategorije (DUATLON)
SRB-Pančevo
više kategorija
TRIATLON
T.K.Tamiš
172
06.
Jun
Kup Vojvodine (TRIATLON)
SRB-Pančevo
više kategorija
TRIATLON
T.K.Tamiš
173
20.
Jun
Otvoreno prvenstvo Vojvodine (TRIATLON)
SRB-Novi Sad
više kategorija
TRIATLON
T.K.Dynamic
174
25.
Jul
Regionalni CETT kup (TRIATLON)
SRB-Sivac, Mali Stapar
više kategorija
TRIATLON
T.K.Dynamic
175
08.
Avgust
Kup Vojvodine (TRIATLON)
SRB-Apatin
više kategorija
TRIATLON
T.K.Dynamic
176
16-22.
Avgust
Letnji kamp za mlađe kategorije
SRB-Begeč
više kategorija
TRIATLON
T.K.Dynamic
177
22.
Avgust
Vojvođansko prvenstvo za ml. kategorije (TRIATLON)
SRB-Begeč
više kategorija
TRIATLON
T.K.Dynamic
178
 
Jun
Međunarodni turnir - kup Zrenjanina
SRB-Zrenjanin
juniori
BEJZBOL
BSV
179
08-14.
Januar
Zimska džiu džicu škola
SRB-Apatin
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
180
08-14.
Januar
Zimske džiu džicu pripreme
SRB-Apatin
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
181
09.
Januar
Polaganje za sudijska i majstorska zvanja
SRB-Apatin
treneri i sudije
DŽIU DŽICU
JJSV
182
09.
Januar
Sudijski seminar, licenciranje sudija i trenera
SRB-Apatin
treneri i sudije
DŽIU DŽICU
JJSV
183
02-27.
Februar
Registracija klubova, takmičara, trenera, sudija
SRB
registracija
DŽIU DŽICU
JJSV
184
21.
Mart
Prvenstvo Vojvodine za seniore, kadete i poletarce
SRB-Konkurs
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
185
04.
April
Prvenstvo Vojvodine za juniore, nade i pionire
SRB-Konkurs
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
186
17.
April
Međunarodni turnir "Novi Sad OPEN 2010"
SRB-Novi Sad
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
187
29-31.
Maj
Evropsko prvenstvo za kadete i juniore
AUT-Beč
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
188
09-15.
Avgust
Letnja džiu džicu škola
SRB-Apatin
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
189
09-15.
Avgust
Letnje džiu džicu pripreme
SRB-Apatin
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
190
19.
Septembar
Kup Vojvodine
SRB-Konkurs
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
191
24-25.
Septembar
Balkansko prvenstvo
BIH-Banja Luka
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJBF
192
16.
Oktobar
Slovenia OPEN
SLO-Dobova
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
193
17.
Oktobar
Best women
SRB-Novi Sad
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
194
14.
Novembar
Balkan Open 2010
SRB-Konkurs
više kategorija
DŽIU DŽICU
JJSV
195
 
Novembar
Svetsko prvenstvo
RUS-St. Petersburg
seniori
DŽIU DŽICU
JJSV
196
12.
Decembar
Savetovanje trenera i sudija
SRB
treneri i sudije
DŽIU DŽICU
JJSV
197
09-10.
Januar
Polufinale prvenstva Vojvodine za juniore-ke
SRB-Vojvodina
juniori
ODBOJKA
OSV
198
16.
Januar
Finale prvenstva Vojvodine za juniore-ke
SRB-Bečej
juniori
ODBOJKA
OSV
199
16-17.
Januar
I stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinje
SRB-Vojvodine
kadeti
ODBOJKA
OSV
200
23-24.
Januar
II stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinje
SRB-Vojvodina
kadeti
ODBOJKA
OSV
201
30-31.
Januar
III stepen prvenstva Vojvodine za kadete-kinje
SRB-Vojvodina
kadeti
ODBOJKA
OSV
202
06-07.
Februar
Polufinale prvenstva Vojvodine za kadete-kinje
SRB-Vojvodina
kadeti
ODBOJKA
OSV
203
13.
Februar
Finale prvenstva Vojvodine za kadete-kinje
SRB-Vojvodina
kadeti
ODBOJKA
OSV
204
20-21.
Februar
X kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
205
27-28.
Februar
XI kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
206
06-07.
Mart
XII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
207
13-14.
Mart
Četvrtfinale prvenstva Vojvodine za pionire-ke
SRB-Vojvodina
pioniri
ODBOJKA
OSV
208
20-21.
Mart
XIII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
209
27-28.
Mart
Polufinale prvenstva Vojvodine za pionire-ke
SRB-Vojvodina
pioniri
ODBOJKA
OSV
210
27-28.
Mart
XIII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
211
03.
April
Finale prvenstva Vojvodine za pionire-ke
SRB-Bečej
pioniri
ODBOJKA
OSV
212
03-04.
April
XV kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
213
10-11.
April
XVI kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
214
17-18.
April
XVII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
215
24-25.
April
XVIII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
216
15-16.
Maj
Kvalifikacije za popunu II lige grupa "SEVER"
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
217
19.
Jun
I smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"
SRB-Bečej
više kategorija
ODBOJKA
OSV
218
26.
Jun
II smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"
SRB-Bečej
više kategorija
ODBOJKA
OSV
219
03.
Jul
Trenerski seminar
SRB-Bečej
treneri
ODBOJKA
OSV
220
03-10.
Jul
III smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"
SRB-Bečej
više kategorija
ODBOJKA
OSV
221
10-17.
Jul
IV smena odbojkaškog kampa "Bečej 2008"
SRB-Bečej
više kategorija
ODBOJKA
OSV
222
31.07-29.
Avgust
BEACH VOLLEY
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
223
11-12.
Septembar
I kolo Kup A Srbije na teritoriji AP Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSS, OSV
224
18-19.
Septembar
II kolo Kup A Srbije na teritoriji AP Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSS, OSV
225
25-26.
Septembar
III kolo Kup A Srbije na teritoriji AP Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSS, OSV
226
25-26.
Septembar
STREET VOLLEY
SRB-Novi Sad
više kategorija
ODBOJKA
OSV
227
02-03.
Oktobar
IV kolo Kup A Srbije na teritoriji AP Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSS, OSV
228
16-17.
Oktobar
I kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
229
23-24.
Oktobar
II kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
230
30-31.
Oktobar
III kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
231
06-07.
Novembar
IV kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
232
13-14.
Novembar
V kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
233
20-21.
Novembar
VI kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
234
27-28.
Novembar
VII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
235
04-05.
Decembar
VIII kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
236
11-12.
Decembar
IX kolo redovnog ligaškog takmičenja
SRB-Vojvodina
više kategorija
ODBOJKA
OSV
237
26.
Decembar
DODELA 43. SPARTAKOVE NAGRADE
SRB- Novi Sad
više kategorija
SAVEZ
SSV
238
10-20.
Januar
Revija mini rukometa
SRB-Kisač
više kategorija
RUKOMET
RSV
239
10-26.
Januar
Otvoreno juniorsko prvenstvo Vojvodine
SRB-Konkurs
juniori
RUKOMET
RSV-Konkurs
240
15-25.
Januar
Proširena sednica UO RSV
SRB-Novi Sad
upravni odbor
RUKOMET
RSV
241
15-30.
Januar
Susreti reprezentacija Vojvodine i R. Srpske
SRB-Vrbas
kadeti
RUKOMET
RSV
242
15-30.
Januar
Pripreme reprezentacije Vojvodine
SRB-Vrbas
kadeti
RUKOMET
RSV
243
15-30.
Januar
Savetovanje organizatora takmičenja i trenera
SRB-Temerin
treneri
RUKOMET
RSV
244
15-30.
Januar
Zimske lige i turniri klubova Super i 1. lige
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
245
16-21.
Januar
Utakmica reprezentacije Srbija-Crna Gora
SRB-Novi Sad
seniori
RUKOMET
RSS
246
01-15.
Februar
Seminari i testiranja sudija Super i 1. lige
SRB-Vojvodina
sudije
RUKOMET
RSV
247
01-15.
Februar
Zimske lige i turniri klubova 2. i Voj. liga
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
248
01-20.
Februar
Sednice UO Liga - analiza jesenjih takmičenja
SRB-Vojvodina
upravni odbor
RUKOMET
RSV
249
01-20.
Februar
Početak 2. polusezone takmičenja kadeta
SRB-Vojvodina
kadeti
RUKOMET
RSV
250
10-20.
Februar
Seminari i testiranja sudija 2. i Voj. liga
SRB-Vojvodina
sudije
RUKOMET
RSV
251
10-20.
Februar
Revija mini rukometa
SRB-Vrbas
više kategorija
RUKOMET
RSV
252
10-20.
Februar
Seminar-savetovanje Direktora liga
SRB-Novi Sad
seminar
RUKOMET
RSV
253
10-25.
Februar
Početak takmičenja Super i 1. lige
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
254
10-25.
Februar
Početak 2. polusezone takmičenja pionira
SRB-Vojvodina
pioniri
RUKOMET
RSV
255
10-25.
Februar
Početak 2. polusezone takmičenja pionirki
SRB-Vojvodina
pioniri
RUKOMET
RSV
256
10-28.
Februar
Početak 2. polusezone takmičenja kadetkinja
SRB-Vojvodina
kadeti
RUKOMET
RSV
257
15-25.
Februar
Početak takmičenja u 2. RLS-Sever
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
258
20-28.
Februar
Turnir veterana RSV
SLO-Izola
veterani
RUKOMET
RSV
259
20-28.
Februar
Sednica UO RSV
SRB-Pančevo
upravni odbor
RUKOMET
RSV
260
01-03.
Mart
Početak takmičenja u 1. RL Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
261
01-03.
Mart
Tradicionalni TV turnir "DDOR 2010"
SRB-Ruma
više kategorija
RUKOMET
RSV
262
01-10.
Mart
Radna skupština RSV
SRB-Novi Sad
skupština
RUKOMET
RSV
263
01-28.
Mart
Početak takmičenja ml. pionira u regijama
SRB-Vojvodina
ml. pioniri
RUKOMET
RSV
264
08.
Mart
Memorijalni turnir "Bojan Živanović"
SRB-Inđija
više kategorija
RUKOMET
RSV
265
10-15.
Mart
Aktivnosti povodom organizacije EURO 2012
SRB-Vršac
organizacija
RUKOMET
RSS, RSV
266
10-20.
Mart
Turnir veterana RSV
SRB-Novi Sad
veterani
RUKOMET
RSV
267
10-20.
Mart
Revija mini rukometa
SRB-Bačka Palanka
više kategorija
RUKOMET
RSV
268
10-25.
Mart
Seminar trenera
SRB-Novi Sad
treneri
RUKOMET
RSV
269
28.03.
Februar
Otvoreno prvenstvo Vojvodine (statička apnea)
SRB-Vršac, KPA " Bela Crkva"
više kategorija
RONJENJE
SPAV
270
22.-26.03
Mart
Međunarodni festival podvodnog filma i fotografije
SRB- Pančevo, KPA "Pančevo"
festival
RONJENJE
SPAV
271
24.04
April
Otvoreno prvenstvo Vojvodine (dinamička apnea)
SRB- Subotica, KPA "SPARTAK "
više kategorija
RONJENJE
SPAV
273
18.04.
April
Prvenstvo Vojvodine (podvodne veštine)
SRB- DPA "Sombor", Sombor
više kategorija
RONJENJE
SPAV
274
 
Jun
Prvenstvo Voj. (pl. perajima) -Vidovdanski maraton
SRB-Bela Crkva, KPA "Bela Crkv
više kategorija
RONJENJE
SPAV
276
 
Novembar
Savetovanje trenera, instruktora i drugo
SRB-Subotica
treneri
RONJENJE
SPAV
277
 
Decembar
Seminar o bezbednosti u ronjenju
SRB-Bela Crkva
seminar
RONJENJE
SPAV
278
08-12.
Januar
Plivački kamp za mlađe kategorije M:97-98, Ž:95-96
SRB-Subotica
više kategorija
PLIVANJE
PSV
279
27.
Februar
1. kolo Prvenstva Vojvodine (mali bazeni 25 m)
SRB-Kikinda
više kategorija
PLIVANJE
PSV
280
06.
Mart
2. kolo Prvenstva Vojvodine (mali bazeni 25 m)
SRB-Vojvodina
više kategorija
PLIVANJE
PSV
281
17. - 20. maja 2010
Maj
Testiranje u Pokrajinskom zavodu za sport
SRB-Novi Sad
omladinci
PLIVANJE
PSV
282
 
Mart
Seminar za plivačke trenere
SRB-Novi Sad
treneri
PLIVANJE
PSV
283
 
Mart
Seminar za plivačke sudije
SRB-Novi Sad
sudije
PLIVANJE
PSV
284
20. -23.maj
Maj
Vikend pripreme za COMEN kup
Srbija, Kikinda
12 godina
PLIVANJE
PSV
285
05.
Jul
3. kolo Prvenstva Vojvodine (veliki bazeni 50 m)
SRB Subotica
više kategorija
PLIVANJE
PSV
286
 
Jun
Plivački kamp za mlađe kategorije
SRB
više kategorija
PLIVANJE
PSV
287
 
Jun
Vikend pripreme za Evropsko prvenstvo
FIN
juniori
PLIVANJE
PSS, PSV
288
12.
Jul
4. kolo Prvenstva Vojvodine (veliki bazeni 50 m)
SRB-Subotica
više kategorija
PLIVANJE
PSV
289
 
Oktobar
Pripreme vrhunskih plivača
SRB
više kategorija
PLIVANJE
PSV
290
 
Novembar
Seminar za plivačke trenere
SRB-Novi Sad
treneri
PLIVANJE
PSV
291
 
Novembar
Testiranje u Pokrajinskom zavodu za sport
SRB-Novi Sad
testiranje
PLIVANJE
PSV
292
 
Novembar
Međunarodni miting "Novi Sad 2010"
SRB-Novi Sad
više kategorija
PLIVANJE
PK "Vojvodina"
293
 
Novembar
Međunarodni miting "Novi Sad 2010"
SRB-Pančevo
više kategorija
PLIVANJE
PK "Dinamo"
294
 
Novembar
Međunarodni miting "Novi Sad 2010"
SRB-Zrenjanin
više kategorija
PLIVANJE
PK "Proleter"
295
01-10.
April
1/4 finala takmičenja u KUP-u RRS
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSS, RSV
296
01-15.
April
Seminar i polaganje ispita za nove sudije
SRB-Vrbas
sudije
RUKOMET
RSV
297
01-30.
April
Takmičenja u pionirskim ligama Vojvodine
SRB-Vojvodina
pioniri
RUKOMET
RSV
298
01-30.
April
Nastavak takmičenja u svim ligama Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
299
10-15.
April
Aktivnosti povodom organizacije EURO 2012
SRB-Novi Sad
organizacija
RUKOMET
RSS, RSV
300
10-20.
April
Revija mini rukometa
SRB-Jabuka
više kategorija
RUKOMET
RSV
301
15-25.
April
Susret pionirskih selekcija Temišvar-Vojvodina
ROM-Temišvar
pioniri
RUKOMET
RSV
302
15-30.
April
Proširena sednica UO RSV
SRB-Novi Sad
upravni odbor
RUKOMET
RSV
303
15-30.
April
1/2 finala takmičenja u KUP-u RRS
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSS, RSV
304
20-30.
April
Turnir veterana RSV
MNE-Tivat
veterani
RUKOMET
RSV
305
21.
April
Prijateljska utakmica m.reprezent. Srbija-Mađarska
SRB-Zrenjanin
seniori
RUKOMET
RSS, RSV
306
01-30.
Maj
Završna takmičenja u pionirskim ligama Vojvodine
SRB-Vojvodina
pioniri
RUKOMET
RSV
307
01-30.
Maj
Prvenstva-liga takmičenja u svim ligama
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
308
01-30.
Maj
Učešće u turnirima mladih kategorija RSS
SRB
više kategorija
RUKOMET
RSS, RSV
309
01-30.
Maj
Finale KUP-a RSS
SRB
više kategorija
RUKOMET
RSS, RSV
310
10-15.
Maj
Aktivnosti povodom organizacije EURO 2012
SRB-Beograd
organizacija
RUKOMET
RSS, RSV
311
10-20.
Maj
Otvoreno prvenstvo Vojvodine M-Ž
SRB-Vojvodina
juniori
RUKOMET
RSV
312
10-20.
Maj
Revija mini rukometa
SRB-Jaša Tomić
više kategorija
RUKOMET
RSV
313
10-25.
Maj
Prvenstvo veterana
SRB
veterani
RUKOMET
RSS, RSV
314
15-30.
Maj
Stručni savet - škola mini rukometa
SRB-Novi Sad
seminar
RUKOMET
RSV
315
20-30.
Maj
Turnir veterana RSV
SRB-Vrnjačka Banja
veterani
RUKOMET
RSV
316
20-30.
Maj
Sednica UO RSV
SRB-Sombor
upravni odbor
RUKOMET
RSV
317
01-20.
Jun
Završna takmičenja mladih kategorija
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
318
01-30.
Jun
Pripreme za školu mini rukometa
SRB-Ada
više kategorija
RUKOMET
RSV
319
10-20.
Jun
Revija mini rukometa
SRB-Kikinda
više kategorija
RUKOMET
RSV
320
10-20.
Jun
Završnica Prvenstva Vojvodine za kadete
SRB-Vojvodina
kadeti
RUKOMET
RSV
321
15-25.
Jun
Međunarodni turnir pionirskih reprezentacija
SRB-Crvenka
pioniri
RUKOMET
RSV
322
15-25.
Jun
Usavršavanje i edukacija trenera
SRB-Novi Sad
treneri
RUKOMET
RSV
323
15-30.
Jun
Sednice UO svih liga
SRB-Vojvodina
upravni odbor
RUKOMET
RSV
324
15-30.
Jun
Sednica UO RSV
SRB-Novi Sad
upravni odbor
RUKOMET
RSV
325
15-30.
Jun
Završetak liga na teritoriji RSV
SRB-Vojvodina
više kategorija
RUKOMET
RSV
326
20-30.
Jun
Turnir veterana RSV
SRB-Kladanj
veterani
RUKOMET
RSV
327
20-30.
Jun
Susret kadetskih reprezentacija Vojvodina-R.Srpska
BIH-Banja Luka
kadeti
RUKOMET
RSV
328
20-30.
Jun
Pripreme kadetskih reprezentacija
SRB-Zrenjanin
kadeti
RUKOMET
RSV
329
08.
Maj
I kolo Vojvođanske lige
SRB-Čenej
više kategorija
KONJIČKI SPORT
KSV
330
08.
Maj
Kajakaški Kup Novog Sada
SRB-Novi Sad
više kategorija
KAJAK-KANU
Kajak kanu klub "Liman"
331
 
Mart
Pojedinačno prvenstvo Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
BOKS
BSV
332
 
Jul
Kamp
SRB
više kategorija
BOKS
BSV
333
 
Septembar
"Vojvođanska zlatna rukavica"
SRB-Vojvodina
sve kategorije
BOKS
BSV
334
 
Oktobar
Memorijal "Živorad Rajšić"
SRB-Vojvodina
više kategorija
BOKS
BSV
335
 
Oktobar
Memorijal "Dušan Božanić"
SRB-Vojvodina
više kategorija
BOKS
BSV
336
13-14.
Mart
Srpska fudbalska liga-Vojvodina
SRB-Vojvodina
seniori
FUDBAL
FSV
337
09.
Maj
Kup APV pioniri
SRB-Senta
pioniri
ATLETIKA
SAK Senta
338
16.
Jun
Državno Prvenstvo
SRB-Novi Sad
više kategorija
AEROBIK
 
339
01.
Jun
Suve pripreme
SRB-Kopaonik
više kategorija
HOKEJ NA LEDU, KLIZANJE
Savez za hokej i klizanje Voj.
340
27.
Januar
Svetosavski turnir
SRB-Novi Sad
kadeti
ŠAH
ŠSV
341
28.
Novembar
Kup Srbije 2. kolo apsolutna kategorija ŽSG
SRB-Novi Sad
više kategorija
GIMNASTIKA
GSS, GSV
342
15.
Februar
Kup Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
VATERPOLO
VSV
343
26-27.
Jun
Prvenstvo Vojvodine
SRB-Vojvodina
sve kategorije
RIBOLOV
RSV
344
05.
Jun
OPEN Novog Sada
SRB-Novi Sad
10 godina
TENIS
TK Novi Sad 2002
345
12.
Jun
OPEN Meridiana
SRB-Novi Sad
10 godina
TENIS
TK Meridiana
346
26.
Jun
OPEN Palića
SRB-Palić
10 godina
TENIS
TK Palić 1878
347
03.
Jul
Dani Mike Antića
SRB-Mokrin
10 godina
TENIS
TK Mokrin
348
17.
Jul
OPEN Vršca
SRB-Vršac
10 godina
TENIS
TK Vršac
349
24.
Jul
OPEN Sente
SRB-Senta
10 godina
TENIS
TK Senta
350
31.
Jul
OPEN Srema
SRB-Sremska Mitrovica
10 godina
TENIS
TK Zmaj
351
14.
Avgust
OPEN Banata
SRB-Zrenjanin
10 godina
TENIS
TK Galeb 1890
352
21.
Avgust
OPEN Vršca
SRB-Vršac
10 godina
TENIS
OTK Polet
353
28.
Avgust
OPEN Subotice
SRB-Subotica
10 godina
TENIS
TK Spartak
354
04.
Septembar
OPEN Novog Sada
SRB-Novi Sad
10 godina
TENIS
TK Elite
355
18.
Septembar
OPEN Dunava
SRB-Novi Sad
10 godina
TENIS
TK Vojvodina
356
25.
Septembar
OPEN Bačke Topole
SRB-Bačka Topola
10 godina
TENIS
TK Topola
357
09.
Oktobar
MASTERS
SRB-Subotica
10 godina
TENIS
TK Spartak
358
19.
Jun
OPEN Pančeva
SRB-Pančevo
12 godina
TENIS
TK Dinamo
359
10.
Jul
Dani Mike Antića
SRB-Mokrin
12 godina
TENIS
TK Mokrin
360
24.
Jul
OPEN Kikinde
SRB-Kikinda
12 godina
TENIS
TK Kikinda
361
31.
Jul
OPEN Pančeva
SRB-Pančevo
12 godina
TENIS
TK Pančevo
362
07.
Avgust
OPEN Bačke Topole
SRB-Bačka Topola
12 godina
TENIS
TK Topola
363
21.
Avgust
OPEN Novog Sada
SRB-Novi Sad
12 godina
TENIS
TK Elite
364
28.
Avgust
OPEN Srema
SRB-Sremska Mitrovica
12 godina
TENIS
TK Zmaj
365
11.
Septembar
OPEN Vojvodine
SRB-Novi Sad
12 godina
TENIS
TK Vojvodina
366
02.
Oktobar
OPEN Palića
SRB-Palić
12 godina
TENIS
TK Palić 1878
367
16.
Oktobar
OPEN Sombora
SRB-Sombor
12 godina
TENIS
TK ŽAK
368
05.
Jun
OPEN Tisa Bečej
SRB-Bečej
14 godina
TENIS
TK Tisa-Bečej
369
12.
Jun
OPEN Kikinde
SRB-Kikinda
14 godina
TENIS
TK Kikinda
370
26.
Jun
OPEN Rume
SRB-Ruma
14 godina
TENIS
TK Vest Gem
371
26.
Jun
OPEN Sirmium
SRB-Sremska Mitrovica
14 godina
TENIS
TK Sirmium
372
03.
Jul
OPEN Pančeva
SRB-Pančevo
14 godina
TENIS
TK Pančevo
373
17.
Jul
Memorijal Ivana Balaža
SRB-Zrenjanin
14 godina
TENIS
TK Galeb 1890
374
31.
Jul
OPEN Šida
SRB-Šid
14 godina
TENIS
TK Spin
375
31.
Jul
OPEN Tisa Bečej
SRB- Bečej
14 godina
TENIS
TK Tisa-Bečej
376
14.
Avgust
OPEN Sente
SRB-Senta
14 godina
TENIS
TK Senta
377
04.
Septembar
OPEN Pančeva
SRB-Pančevo
14 godina
TENIS
TK Dinamo
378
25.
Septembar
OPEN Novog Sada
SRB-Novi Sad
14 godina
TENIS
TK Novi Sad 2002
379
09.
Oktobar
OPEN Srema
SRB-Sremska Mitrovica
14 godina
TENIS
TK Zmaj
380
19.
Jun
OPEN Zrenjanina
SRB-Zrenjanin
16 godina
TENIS
TK Galeb 1890
381
10.
Jul
OPEN Subotice
SRB-Subotica
16 godina
TENIS
TK Spartak
382
24.
Jul
OPEN Meridiana
SRB-Novi Sad
16 godina
TENIS
TK Meridiana
383
07.
Avgust
OPEN AS
SRB-Novi Sad
16 godina
TENIS
TK AS
384
28.
Avgust
OPEN Sombora
SRB-Sombor
16 godina
TENIS
TK ŽAK
385
18.
Septembar
OPEN Kikinde
SRB-Kikinda
16 godina
TENIS
TK Kikinda
386
02.
Oktobar
OPEN Vršca
SRB-Vršac
16 godina
TENIS
OTK Polet
387
16.
Oktobar
OPEN Tisa Bečej
SRB-Bečej
16 godina
TENIS
TK Tisa-Bečej
388
 
Januar
Zimska škola treninga JSV
SRB-Vojvodina
treneri
DŽUDO
JSV
389
 
Februar
Seminar za sudije i trenere
SRB-Vojvodina
treneri i sudije
DŽUDO
JSV
390
 
Mart
Prvenstvo Vojvodine za poletarce/poletarke
SRB-Vojvodina
poletarci
DŽUDO
JSV
391
 
Mart
Prvenstvo Vojvodine za mlađe pionire/pionirke
SRB-Vojvodina
ml. pioniri
DŽUDO
JSV
392
 
April
Prvenstvo Vojvodine za starije pionire/pionirke
SRB-Vojvodina
st. pioniri
DŽUDO
JSV
393
23.
Maj
Prvenstvo Vojvodine za mlađe seonire/seniorke (23)
SRB-Vojvodina
ml. seniori
DŽUDO
JSV
394
 
Jun
Prvenstvo Vojvodine za seonire/seniorke (23)
SRB-Vojvodina
seniori
DŽUDO
JSV
395
 
Jul
Letnja škola treninga JSV
SRB-Vojvodina
treneri
DŽUDO
JSV
396
 
Avgust
Kamp JSV
SRB-Vojvodina
sve kategorije
DŽUDO
JSV
397
 
Septembar
Kup Vojvodine - mem.turnir "S.Mihajlović Draža"
SRB-Vojvodina
sve kategorije
DŽUDO
JSV
398
 
Septembar
Ekipno prvenstvo Vojvodine - liga
SRB-Vojvodina
sve kategorije
DŽUDO
JSV
399
23-30.
Avgust
12th World Universities Futsal Championship
SRB-Novi Sad
studenti
UNIVERZITETSKI SPORT
USSNS
400
29.
Maj
Prvenstvo Vojvodine
SRB-Kikinda
sve kategorije
KUNG FU-VU ŠU
KVSV,KBS Kikinda
401
22.05.-19.
Jun
Pojedinačno prvenstvo Vojvodine (volo)
SRB-Vojvodina
sve kategorije
BOĆANJE
BSV
402
22.05.-19.
Jun
Pojedinačno prvenstvo Vojvodine (rafa)
SRB-Vojvodina
seniori
BOĆANJE
BSV
403
29.
Maj
Prvenstvo Srbije
SRB-Beočin
ml. seniori
DŽUDO
JK "Cement", JSS
405
29
Maj
STREETBALL 3na3
SRB-Novi Sad
školarci
KOŠARKA
KSV
406
26.
Maj
INFORMACIONI SISTEM KSV
SRB-Novi Sad
seminar
KOŠARKA
KSV
407
09.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u košarci
SRB-Novi Sad
omladinci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
408
12.-13.
Jun
Prvenstvo Vojvodine standradnim MK oružjem
SRB-Novi Sad
seniori
STRELJAŠTVO
SD "Novi Sad 1790"
409
12.-13.
Jun
Prvenstvo Vojvodine standradnim MK oružjem
SRB-Novi Sad
seniorke
STRELJAŠTVO
SD "Novi Sad 1790"
410
27.
Mart
Državno prvenstvo za seniore
SRB-Bor
seniori
SAMBO
SSS
411
09.
Maj
Trofej Novog sada u maču za seniore
SRB-Novi Sad
seniori
MAČEVANJE
MK SOKO- NOVI SAD
412
27.
Mart
Državno prvenstvo
SRB-Bor
seniorke
SAMBO
SSS
413
09.
Maj
Trofej Novog sada u maču za seniore
SRB-Novi Sad
seniorke
MAČEVANJE
MK SOKO- NOVI SAD
414
20-21.
Novembar
Otvoreno prvenstvo Novog Sada
SRB-Novi Sad
seniori
BADMINTON
BK Novi Sad
416
13-17.
Maj
Evropsko prvenstvo
Belorusija-Minsk
seniori
SAMBO
Sambo federacija Belorusije
417
13-17.
Maj
Evropsko prvenstvo
Belorusija-Minsk
seniorke
SAMBO
Sambo federacija Belorusije
418
20-21.
Novembar
Otvoreno prvenstvo Novog Sada
SRB-Novi Sad
seniorke
BADMINTON
BK Novi Sad
419
22.
Maj
TROFEJ SAJAMSKIH GRADOVA
SRB-Novi Sad
juniori
BICIKLIZAM
BK "Velo" i BSV
420
27.
Februar
Pokrajinsko prvenstvo invalida Vojvodine u pikadu
SRB-Vrbas
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
421
19.
Mart
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u kuglanju
SRB-Novi Sad
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
422
17.
April
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u streljaštvu
SRB-Novi Sad
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
423
22.
Maj
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u atletici
SRB-Novi Sad
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
424
19.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u sp. ribolovu
SRB-Bela Crkva
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
429
03.
Jul
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u v. kugli
SRB-Stara Pazova
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
430
18.
Septembar
Pokrajinsko prvenstvo inv. Voj. u sedećoj odbojci
SRB-Kikinda
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
431
09.
Oktobar
Pokrajinsko prvenstvo invalida Vojvodine u šahu
SRB-Vrbas
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
432
23.
Oktobar
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u plivanju
SRB-Novi Sad
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
433
20.
Novembar
Pokrajinsko prvenstvo invalida Voj. u st. tenisu
SRB-Novi Sad
sve kategorije
SPORT OSOBA SA INVALIDITETOM
SSI Vojvodine
434
27.
Maj
Pokrajinsko prvenstvo u košarci
SRB - Sremska Mitrovica
pionirke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
435
31.
Maj
Pokrajinsko prvenstvo u malom fudbalu
SRB - Subotica
pionirke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
436
31.
Maj
Pokrajinsko prvenstvo u malom fudbalu
SRB - Subotica
pioniri
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
437
31.
Maj
Pokrajinsko prvenstvo u malom fudbalu
SRB - Subotica
omladinci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
438
01.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u odbojci
SRB - Subotica
omladinci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
439
01.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u odbojci
SRB - Subotica
mlade devojke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
440
02.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u rukometu
SRB - Vrbas
pioniri
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
441
02.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u rukometu
SRB - Crvenka
omladinci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
442
03.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u rukometu
SRB - Kikinda
mlade devojke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
443
04.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u malim olimpijskim igrama
SRB - Zrenjanin
školarci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
444
07.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u košarci
SRB - Pančevo
pioniri
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
445
08.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u odbojci
SRB - Zrenjanin
pionirke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
446
08.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u odbojci
SRB - Zrenjanin
pioniri
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
447
09.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u košarci
SRB -Novi Sad
omladinci
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
448
09.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u rukometu
SRB - Zrenjanin
pionirke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
449
10.
Jun
Pokrajinsko prvenstvo u košarci
SRB - Kovin
mlade devojke
ŠKOLSKI SPORT
Savez za školski sport APV
451
11-15.
Februar
Festival mladih
SRB-Vrbas
festival
ŠAH
ŠSV
452
01-31.
Mart
Obnova registracije klubova i prelazni rok
SRB-Vojvodina
registracija
ŠAH
ŠSV
453
28.
Mart
Seniorski kup Vojvodine (kvalifikacije)
SRB-Vojvodina
seniori
ŠAH
ŠSV
454
29.04-02.05.
Maj
Finale kupa Vojvodine
SRB-Vrbas
seniori
ŠAH
ŠSV
455
16.
Maj
Početak takmičenja u ligama Vojvodine
SRB-Vojvodina
sve kategorije
ŠAH
ŠSV
456
15 - 30.
Jun
Drugi rok za prelazak igrača
SRB-Vojvodina
sve kategorije
ŠAH
ŠSV
457
27.
Jun
15. Vidovdanski kup (ekipno prvenstvo Vojvodine)
SRB-Kać
sve kategorije
ŠAH
ŠSV
458
01 - 07.
Jul
Prvenstvo Vojvodine za žene (omladinke i seniorke)
SRB-Novi Banovci
više kategorija
ŠAH
ŠSV
459
01 - 07.
Jul
Omladinsko prvenstvo Vojvodine
SRB-Novi Banovci
omladinci
ŠAH
ŠSV
460
 
Jul
Međunarodni VM turnir "Stara Pazova 2010"
SRB-Stara Pazova
više kategorija
ŠAH
ŠK Stara Pazova
461
17 - 24.
Jul
14. festival "Senćanska bitka"
SRB-Senta
sve kategorije
ŠAH
ŠK Senta
462
25 - 31.
Jul
Međunarodno otvoreno prvenstvo Vojvodine
SRB-Novi Sad
više kategorija
ŠAH
ŠSV
463
25 - 31.
Jul
Polufinale Srbije
SRB-Novi Sad
više kategorija
ŠAH
ŠSV
464
25 - 31.
Jul
62. seniorsko prvenstvo Vojvodine
SRB-Novi Sad
seniori
ŠAH
ŠSV
465
01.
Avgust
Završetak 62. seniorskog prvenstva Vojvodine
SRB-Novi Sad
seniori
ŠAH
ŠSV
466
01.
Avgust
Završetak međunar. otvorenog prvenstva Vojvodine
SRB-Novi Sad
više kategorija
ŠAH
ŠSV
467
01.
Avgust
Polufinale Srbije - završetak
SRB-Novi Sad
više kategorija
ŠAH
ŠSV
468
05.
Septembar
Nastavak takmičenja u ligama Vojvodine
SRB-Vojvodina
više kategorija
ŠAH
ŠSV
469
02
Oktobar
Gimnastička Liga Vojvodine 1. kolo MSG
Subotica
više kategorija
GIMNASTIKA
GSV
470
10 - 17.
Oktobar
II liga Srbije grupa Vojvodina
Srbija Sombor
sve kategorije
ŠAH
ŠSV
471
14 - 17.
Oktobar
16. otvoreno ekipno prvenstvo Vojvodine za žene
Srbija Sombor
sve kategorije
ŠAH
ŠSV