rbrnazivmestokategorijasportgodina
1ANDRIJA GERIĆNOVI SADnajbolji sportistaODBOJKA2003.
2SILVIJA ERDELJISENTAnajbolja sportistkinjaSTONI TENIS2003.
3STRELJAČKA DRUŽINA "NOVI SAD 1970"NOVI SADnajbolja muška ekipaSTRELJAŠTVO2003.
4KARATE KLUB "DIJAMANT"ZRENJANINnajbolja ženska ekipaKARATE2003.
5BRANISLAV MITROVIĆNOVI SADnajbolji sportistaVATERPOLO2004.
6IVA OBRADOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaVESLANJE2004.
7OK "VOJVODINA NOVOLIN"NOVI SADnajbolja muška ekipaODBOJKA2004.
8ŽKK "VOJVODINA NIS GAS"NOVI SADnajbolja ženska ekipaKOŠARKA2004.
9DRAGAN ZORIĆBAČKA PALANKAnajbolji sportistaKAJAK-KANU2005.
10OGNJEN FILIPOVIĆSREMSKA MITROVICAnajbolji sportistaKAJAK-KANU2005.
11DRAGANA TOMAŠEVIĆSREMSKA MITROVICAnajbolja sportistkinjaATLETIKA2005.
12RK "VOJVODINA UNIVEREKSPORT"NOVI SADnajbolja muška ekipaRUKOMET2005.
13ŽKK "HEMOFARM"VRŠACnajbolja ženska ekipaKOŠARKA2005.
14IVAN LENĐERZRENJANINnajbolji sportistaPLIVANJE2006.
15MAJA OGNJENOVIĆZRENJANINnajbolja sportistkinjaODBOJKA2006.
16RK "PROLETER"ZRENJANINnajbolja muška ekipaRVANJE2006.
17DŽUDO KLUB "PARTIZAN"NOVI SADnajbolja ženska ekipaDŽUDO2006.
18FRIS KRISTIJANSENTAnajbolji sportistaRVANJE2007.
19JOVANA BRAKOČEVIĆZRENJANINnajbolja sportistkinjaODBOJKA2007.
20OK "VOJVODINA NOVOLIN"NOVI SADnajbolja muška ekipaODBOJKA2007.
21ŽKK "HEMOFARM"VRŠACnajbolja ženska ekipaKOŠARKA2007.
22DUŠKO PJETLOVIĆNOVI SADnajbolji sportistaVATERPOLO2008.
23IVANA ŠPANOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaATLETIKA2008.
24KK "HEMOFARM"VRŠACnajbolja muška ekipaKOŠARKA2008.
25STK "SENTA"SENTAnajbolja ženska ekipaSTONI TENIS2008.
26NEMANJA MIROSAVLJEVNOVI SADnajbolji sportistaSTRELJAŠTVO2009.
27NAĐA HIGLPANČEVOnajbolja sportistkinjaPLIVANJE2009.
28VK "VOJVODINA"NOVI SADnajbolja muška ekipaVATERPOLO2009.
29STK "VOJVODINA"NOVI SADnajbolja ženska ekipaSTONI TENIS2009.
30NIKOLA GRBIĆZRENJANINnajbolji sportistaODBOJKA2010.
31JOVANA ROGIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaDŽUDO2010.
32OK "NIS VOJVODINA"NOVI SADnajbolja muška ekipaODBOJKA2010.
33ŽKK "HEMOFARM STADA"VRŠACnajbolja ženska ekipaKOŠARKA2010.
34MIHAIL DUDAŠNOVI SADnajbolji sportistaATLETIKA2011.
35JOVANA BRAKOČEVIĆZRENJANINnajbolja sportistkinjaODBOJKA2011.
36RK "VOJVODINA"NOVI SADnajbolja muška ekipaRUKOMET2011.
37ŽFK "SPARTAK"SUBOTICAnajbolja ženska ekipaFUDBAL2011.
38IVA OBRADOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaVESLANJE2012.
39MARKO NOVAKOVIĆBEČEJnajbolji sportistaKAJAK-KANU2012.
40ŽFK "SPARTAK"SUBOTICAnajbolja ženska ekipaFUDBAL2012.
41BASKET TIM SRBIJENOVI SADnajbolja muška ekipaKOŠARKA2012.
42IVANA ŠPANOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaATLETIKA2013.
43MARKO DRAGOSAVLJEVIĆBAČKA PALANKAnajbolji sportistaKAJAK-KANU2013.
44STONOTENISKI KLUB "SENTA"SENTAnajbolja ženska ekipaSTONI TENIS2013.
45RK "VOJVODINA"NOVI SADnajbolja muška ekipaRUKOMET2013.
46IVANA ŠPANOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaATLETIKA2014.
47DAVOR ŠTEFANEKSUBOTICAnajbolji sportistaRVANJE2014.
48KUGLAŠKI KLUB "PIONIR"SUBOTICAnajbolja ženska ekipaKUGLANJE2014.
49FK "VOJVODINA"NOVI SADnajbolja muška ekipaFUDBAL2014.
50MILICA STAROVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaKAJAK-KANU2015.
51DAVOR ŠTEFANEKSUBOTICAnajbolji sportistaRVANJE2015.
52VESLAČKI KLUB "ČURUG"ŽABALJnajbolja ženska ekipaVESLANJE2015.
53ODBOJKAŠKI KLUB "VOJVODINA NS SEME"NOVI SADnajbolja muška ekipaODBOJKA2015.
54DAVOR ŠTEFANEKSUBOTICAnajbolji sportistaRVANJE2016.
55IVANA ŠPANOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinjaATLETIKA2016.
56SPORTSKO UDRUŽENJE ULIČNOG BASKETA "3 X 3"NOVI SADnajbolja muška ekipaKOŠARKA2016.
57UNIVERZITETSKI DŽUDO I SAMBO KLUB "SLAVIJA"NOVI SADnajbolja ženska ekipaDŽUDO2016.
58LASLO ŠURANJINOVI BEČEJnajbolji sportista sa invaliditetomSTRELJAŠTVO2016.
59BORISLAVA PERIĆ RANKOVIĆNOVI SADnajbolja sportistkinja sa invaliditetomSTONI TENIS2016.
60STONOTENISKI KLUB OSOBA SA INVALIDITETOM "SPIN"NOVI SADnajbolja ženska ekipa sa invaliditetomSTONI TENIS2017.